Новини
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
17.06.2022 | 12:30

Благодійний проєкт #Разом_переможемо сьогодні пройшов особливо активно, емоційно, щиро та казково! 🌈А все, завдяки маленьким театралам з великим серцем, що прагнуть ПЕРЕМОГИ та Миру!🇺🇦 🎭 Вихованці зразкової театральної студії Бешкетники Палацу культури міста Луцька, під керівництвом Вадима Хаїнського, презентували перехожим виставу у стилі вуличного народного театру "Кобиляча голова", за мотивами українських народних казок!🐴 Дякуємо діткам за талант та неймовірне бажання долучитися до цієї благодійної справи, задля світлого майбутнього України! 🙏 Усі зібрані кошти будуть перераховані на потреби ЗСУ!💪 🖍🎼Організатори проєкту - Департамент культури Луцької міської ради та Палац культури міста Луька!
Читати більше
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
16.06.2022 | 11:24

Благодійний проєкт #Разом_переможемо крок за кроком наближає спільну ПЕРЕМОГУ! 🎻🪗Народний аматорський оркестр народних інструментів «Волинянка», під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Віталія Охманюка, сьогодні ділився своєю творчістю з лучанами та гостями міста!🎼 Солісти - Олександр Голощук та Яна Дудік!🎤👏 Гучні оплески та щирі емоції перехожих супроводжували колектив під час усього виступу!👏 Українська душа, як і пісня - глибока, щира та багатогранна! У цей не легкий час, усі ми працюємо і творимо задля спільної Перемоги! З вірою у світле і Незалежне майбутнє!💙💛 Слава Україні! Героям Слава!!! Організатори проєкту - Департамент культури Луцької міської ради та Палац культури міста Луцька. Ps. Усі зібрані кошти будуть перераховані на потреби ЗСУ!
Читати більше
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
16.06.2022 | 11:18

Благодійний проєкт #Разом_переможемо успішно продовжує «боротися» на культурному фронті!💙💛Народний аматорський фольклорний гурт «Чачка» Палацу культури міста Луцька, керівник Галина Орищук, сьогодні дарував автентичні українські пісні, що вразили до глибини душі кожного перехожого вулиці Лесі Українки!❤️ Люди не проходили мимо, що приємно вражає, а стояли наче «заворожені» словом, мелодикою і ,безумовно, змістом! Глибина української народної пісні неосяжна! Вона об’єднує усі покоління українців! Це - наша душа та наша історія! Сьогодні, ми прагнемо Перемоги та Миру! І віримо, що наші спільні бажання скоро стануть реальністю! Разом ми сила!!! Слава Україні! Героям Слава!🇺🇦 Ps. Організатори проєкту - Департамент культури Луцької міської ради та Палац культури міста Луцька! Усі зібрані кошти, в рамках проєкту, будуть перераховані на потреби ЗСУ!💙💛
Читати більше
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
14.06.2022 | 12:28

У рамках благодійного проєкту #Разом_переможемо відбувся виступ народного аматорського духового оркестру Палацу культури міста Луцька, керівник - заслужений працівник культури України Анатолій Вихованець! Музика - це частина духовного життя народу, яка не залишає серця людей ні в радості, ні в смутку! Патріотичні мелодії у виконанні духового оркестру, в такий не легкий час, звучать по-особливому! Сила у нашій єдності та спільному бажанні Перемоги! Яку ми крок за кроком здобуваємо на різних фронтах! Слава Україні! Героям Слава! Організаторами проєкту є Департамент культури Луцької міської ради та Палац культури міста Луцька!
Читати більше
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
14.06.2022 | 11:58

Творчі колективи Палацу культури продовжують благодійний проєкт #Разом_переможемо за підтримки Департаменту культури Луцької міської ради. Лучани щемливо, зі сльозами на очах сприйняли патріотичну акцію #Пульс_війни за участі: ансамблю бального танцю "Юність", керівник Олена Янчук; театральної студії "Бешкетники", керівник Вадим Хаїнський; вокальної студії "СолоМрій", керівник Лариса Рихлюк. Усі зібрані кошти, в рамках даного проєкту, будуть спрямовані на потреби ЗСУ! Разом до перемоги! Слава Україні! Героям Слава!💙💛
Читати більше
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
14.06.2022 | 11:53

Розпочато реалізацію благодійного мистецького проєкту «Разом переможемо», мета якого - збереження і популяризація національних духовно-культурних цінностей та традицій, утвердження почуття патріотизму, гідності та згуртованості мешканців громади у зв’язку з воєнними діями на території України. Проєкт передбачає творчі виступи аматорських колективів з патріотичною програмою на локаціях у міській територіальній громаді та збір коштів для потреб ЗСУ. Першими в межах проєкту патріотичні пісні на вулиці Лесі Українки презентували учасники народного аматорського чоловічого хору «Подвиг» Палацу культури міста Луцька, керівник - Оксана Джига, концертмейстер- заслужений працівник культури України Олександр Мізюк. Проєкт триватиме упродовж червня-серпня 2022 року. Організатор: департамент культури міської ради.
Читати більше
Мистецька програма "Діти хочуть миру"
Мистецька програма "Діти хочуть миру"
03.06.2022 | 16:44

Діти хочуть миру!💙💛 Таким насиченим та яскравим був особливий день для дітей! Міжнародний День захисту дітей цьогоріч об’єднав нас у спільному прагненні Миру, добра, радості та щасливого дитинства без війни!
Читати більше
Як "Бешкетники" на сімейному фестивалі «Козак_party» побували та виставу "Кобиляча голова" показали.
Як "Бешкетники" на сімейному фестивалі «Козак_party» побували та виставу "Кобиляча голова" показали.
29.05.2022 | 09:45

Як "Бешкетники" на сімейному фестивалі #Козак_party побували та виставу "Кобиляча голова" показали. Де актори з театральної студії "Бешкетники" - там завжди гамірно, цікаво та весело. Вистава "Кобиляча голова", за мотивами українських народних казок, зібрала чимало глядачів, як дорослих так і маленьких. Було дуже приємно спостерігати, як діти, поринувши у казку, забули про все на світі та емоційно реагували на гру юних акторів. А ще була активна участь у всіляких забавах, конкурсах та майстерках. Ну і на завершення - частування смачнючим кулішем, яким так щедро пригощали всіх присутніх на фестивалі у Музеї історії сільського господарства Волині-скансен. Рокині
Читати більше
«НАША ДУХОВНА БРОНЯ»: ЯК У ЛУЦЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
«НАША ДУХОВНА БРОНЯ»: ЯК У ЛУЦЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
19.05.2022 | 09:26

Щороку третього тижня травня українці вшановують свій національний оберіг – вишиванку. 2022 року, що приніс неймовірні випробування для нашого народу, це свято припало на 19 травня. «Серце захищене від російських куль, а страху нема, адже вишиванка – наша духовна броня». Ці слова стали лейтмотивом патріотичної акції, яка відбулася на Театральному майдані. Свято зібрало не лише колективи та працівників Палацу культури міста Луцька, які виступили співорганізаторами заходу, але й багато небайдужих містян. Оберіг українського народу має давню історію. Усі присутні на акції переконалися у цьому під час театралізованого показу етноколекції старовинних вишиванок з особистої збірки Олени Козачук. Саме з цього й розпочалося свято.
Читати більше
Вітаємо із Всесвітнім днем вишиванки!
Вітаємо із Всесвітнім днем вишиванки!
18.05.2022 | 09:34

Вітаємо із Всесвітнім днем вишиванки! Вишиванка - символізує зв'язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття у серці кожного українця. Вишиванка – генетичний код українців, душа нації. Символ віри, надії, любові. Символ сміливості, боротьби та перемог. Вишиванка єднає українців та друзів України по всьому світу. Вишиванка – духовна броня українців. Україна – броня світу. Вишиванка – це броня кожного з нас! Разом до Перемоги! У відеосюжеті взяли участь театральна студія Бешкетники та студенти Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського Вірш Надії Гуменюк читає Вадим Хаїнський. Зйомка та монтаж Andriy Povzun
Читати більше