Театр-студія «Бешкетники» перемогла у двох номінаціях на театральному фестивалі «Комора»

"Бешкетники" повернулись з театрального фестивалю "Комора" не з порожніми руками. Юні театрали привезли відзнаки за виставу-роздум "Я ще людина?", яка перемогла у номінаціях "Краща поетична вистава" та "Пластична виразність вистави".

VIII фестиваль театрального мистецтва "Комора" відбувався впродовж 4 днів, з 6 по 9 жовтня в місті Кам’янці-Подільському на Хмельниччині. Участь у фестивалі брали театральні колективи з Кам’янця-Подільського, Калинівки, Києва, Чернівців, Одеси та Луцька.

У рамках фестивалю проводилися майстер-класи різного спрямування від запрошених спеціалістів і членів професійного журі фестивалю Володимира Богатирьова, Сергія Винниченка, Анатолія Белеванцева, Тетяни Бойчук.

Театральна студія "Бешкетники" представила на фестивалі виставу-роздум "Я ще людина?", за поемою Григорія Чубая, яка отримала перемоги у номінаціях: "Краща поетична вистава" та "Пластична виразність вистави". Це роздуми молодих людей про «Я» в світовому бутті, стан світу, панічну втечу всіх і кожного від самого себе в ілюзорний хаос світового вертепного дійства, протистояння цій втечі, повернення до себе самого, пробудження особистості та української надії.

У виставі грають: Зоряна Яросевич, Ангеліна Мельник, Анастасія Баглик, Валерія Жуковець, Алла Скрипічук, Данило Ващук.

"Ми неймовірно радіємо, що попри війну фестиваль відбувся, сьогодні він важливіший ніж у мирний час і потрібний як акторам так і глядачам. Українські театри продовжують боротьбу на культурному фронті, адже це про нашу ідентичність, про наш дух. Важливо боротися за те, що робить нас українцями!" - кажуть "Бешкетники"

Вітаємо талановитих "Бешкетників" ?? Бажаємо ще багато перемог та поїздок під мирним небом України!

Луцька театр-студія «Бешкетники» перемогла у двох номінаціях на фестивалі «Комора»