Палац культури міста Луцька
Місце знаходження
м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 1
Телефон
(0332) 72-30-26 , (0332) 72-04-36
Культурно-мистецькі заходи

Палац культури – це осередок мистецтва, де пісня, танець, музика упродовж багатьох років зачаровують мешканців та гостей міста. Саме у цьому закладі вирішуються і втілюються високохудожні мистецькі задуми.

Палац культури покликаний сприяти духовному відродженню українського народу, розвиткові культури представників різних національностей, популяризації кращих надбань світової культури, організації дозвілля міської громади та розвиткові творчих обдарувань.

Сторінка у Facebook

 

Відкриття першого у місті Будинку культури відбулося восени 1957 року. У будівлі, яку рішенням виконкому Волинської обласної ради народних депутатів було виділено для установи культури, розташовувались склади баз «Головторгодягу» та «Головторгвзуття», до цього тут знаходилися кінотеатр, пожежне депо, станція швидкої допомоги. Впродовж 1956 року проводилась реконструкція приміщення: добудовувались кімнати для гурткових занять, облаштовувалась кіноконцертна зала. Автор проекту реконструкції - архітектор В. П. Бабій. У 1994 році рішенням Луцької міської ради Будинок культури реорганізовано у міський народний Дім «Просвіта». Після завершення останньої реконструкції у 2006 р. за проектом заслуженого архітектора України Андроша Бідзілі, будівля по-справжньому прикрашає центральний майдан Луцька. За рішенням Луцької міської ради від 30.09.2009 року №47/112 народний Дім «Просвіта» перейменовано у Комунальний заклад «Палац культури міста Луцька».

Історична довідка

Творчі колективи

Опис