І міський фестиваль-конкурс сімейно-родинної творчості «З родинного джерела»

24 травня 2020 року в Луцьку відбудеться І міський фестиваль-конкурс сімейно-родинної творчості «З родинного джерела», який організовує культурно-мистецький центр «Красне» під патронатом Луцької міської ради.
«З родини йде життя людини» – говорить народна мудрість. Ми робимо свої найперші кроки, навчаємося любові, з добром виходимо у широкий світ, а в серці бережемо пам’ять про першу мамину пісню. Як могутня ріка бере силу з маленьких джерел, так і наша українська культура збагачується співочими сім’ями та родинами.
З метою популяризації культурних та моральних цінностей сім'ї, української родини, відродження та збереження родинних традицій, а також для виявлення та підтримки обдарованих родин й залучення їх до участі в культурно-мистецьких заходах міста КМЦ «Красне» оголошує початок прийому заявок для участі в І міському фестивалі-конкурсі сімейно-родинної творчості «З родинного джерела». Запрошуємо до участі співочі родини з міста Луцька (дуети, тріо, квартети, ансамблі) без обмежень за віком. До програми виступів учасників фестивалю-конкурсу можуть бути включені: авторські твори, українські народні пісні, пісні сучасних українських композиторів. Кожен учасник має підготувати два пісенних твори українською мовою різних за характером.
Заявку можна подати за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1kw0oK0JJa_CSTL85SbTHWANbZAuNK5hxDtuoF38_xQs до 11 травня 2020 року.