Поетична композиція "Зимова ХУҐА"

 27 грудня о 18.00 - "Зимова ХУҐА" поетична композиція за віршами волинських письменників від зразкової театральної студії "Бешкетники"

Ми усі з легкістю перегортали сторінки календаря і так непомітно минули весна, літо, осінь. Натішившись весняними пахощами, пекучим літнім сонцем, прохолодним вітерцем та дощовою погодою осені ми чекали зими. І от вона здавалось би настала,  для когось улюблена, а для когось ні, та все ж чудова пора року. Але так трапилось, що хтось згори вирішив інакше і в результаті замість хуртовин та тріскучих морозів ми отримуємо як бонус від літа – сонечко,  дощик та калюжі від осені, а подекуди навіть заквітчані яблуні, невгамовна весна дає про себе знати. Тому для усіх кому не вистачає зимового настрою і пригод  – ми підготували  для Вас "Зимові хуґи"  поетичну композицію за віршами волинських письменників.

P.S. Кожухи не вдягайте, бо все ж зимова хуга буде напрочуд теплою, ліричною та припаде усім до душі. Хто одягнеться тепліше не прогадає, бо хто знає, можливо на продовження захочеться піти в місто гуртом поколядувати!