Народні аматорські колективи міста виступили із звітним концертом «Травневий барвограй»

16.05.2019 22:37

Сьогодні, у Палаці культури міста Луцька відбувся звітний концерт народних аматорських колективів «Травневий барвограй». Захід був приурочений до численних травневих подій: Дня матері, Міжнародного дня сім’ї, Дня пам’яті жертв політичних репресій, Дня героїв та пам’яті справжнього пророка українського народу – Тараса Шевченка.
На концерт завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, директор департаменту культури Тетяна Гнатів та закохані у народну творчість лучани.
Програма заходу розпочалась із вітального танцю за участю народного аматорського ансамблю «Волинянка» і непомітно перейшла до пісенної творчості та вокально-хореографічних композицій у виконанні солістки народного аматорського оркестру народних інструментів Яни Дудік, народного аматорського фольклорного гурту «Чачка», заслуженого працівника культури України Олени Козачук, зразкового ансамблю танцю «Волиняночка», учасників вокальної студії «СолоМрія», аматорського вокального ансамблю «Джерела Волині», народного аматорського ансамблю бального танцю «Юність», учасників театральної студії «Бешкетники», народного аматорського духового оркестру, народної аматорської хорової капели «Посвіт» та народного аматорського чоловічого хору ветеранів війни та праці «Подвиг».
Логічним завершенням події стала мистецька обробка таких творів, як «Вітре буйний», «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий», а також «Боже Великий, Єдиний».

«Сьогодні я ще раз переконався, що творчість є невід’ємною рисою та внутрішньою потребою кожного українця. Це властиво усьому народу, коли людина приходить на сцену не за професійним покликом, а тому, що вона не може не виразити себе у творчості.

У кожному із нас закладений прекрасний поклик до мистецтва, краси, досконалого. Тож нехай він завжди буде з нами, і дай Боже, аби у нас все більшало таких чудових колективів», - зазначив Григорій Пустовіт, подякувавши усім учасникам концерту за неймовірний виступ.

https://www.lutskrada.gov.ua/publications/narodni-amatorski-kolektyvy-mista-vystupyly-iz-zvitnym-kontsertom-travnevyi-barvohrai