"Волинянка" - учасник Міжнародного фестивалю«Єврофольк-Замость2018»

З 9 по 16 липня народний аматорський ансамбль танцю «Волинянка (керівник заслужений працівник культури України Олег Козачук) та народний аматорський оркестр народних інструментів «Волинянка» (керівник Віталій Охманюк) брали участь в Міжнародному фестивалі «Єврофольк-Замость2018» в місті Замость, Польща.

Дружня країна-побратим гостинно приймала колективи Греції, Канади, Беніну, Перу, США, Португалії, Сербії та України. Фестивальна програма була насичена концертами, фестивальними вечорами, масовими гуляннями, майстер- класами, відбулися святкова хода, богослужіння в Кафедральному соборі та екскурсії. Учасники ансамблю танцю та оркестру народних інструментів «Волинянка» не лише плідно працювали, а й мали можливість чудово і змістовно відпочити. Вони віддавали всю свою енергію, вкладали душу у кожен виступ, захоплювали публіку щирою українською музикою, запальним танцем.

Колективи представили фольклор Волині на найвищому рівні і звичайно своєю самобутністю вирізнялися з поміж інших учасників фестивалю.