Звітний концерт хорових колективів

Сьогодні мистецьку декаду продовжив звітний концерт аматорських хорових колективів Палацу культури.

Щорічні традиційні творчі звіти яскраво підтверджують, що у стінах Палацу культури ось уже 60 років панує творча атмосфера, вирує творче життя, яке об’єднує людей, у яких різні уподобання, але спільне одне – всі вони прагнуть нести радість, прагнуть зробити своє і наше життя яскравішим!

 

 

 

Народна аматорська хорова капела «Посвіт», засновник – заслужений працівник культури України Ростислав Кушнірук, керівник – Алла Гас. Колектив був заснований у 1989 році. Капела “Посвіт” відроджує українські історичні, козацькі та повстанські пісні, упевнено зберігає свою власну самобутність, своєрідність виконавської манери, що випливає з традицій волинського народного співу. Свій виступ колектив приурочує 140-й річниці від дня народження українського композитора Миколи Леонтовича.

 

Народна аматорська хорова капела «Дзвони Холмщини» Будинку культури м-ну Вересневе, керівник Мирослава Новакович, концертмейстер Галина Мельничук. Капела створена у 1992 році при обласному ветеранському громадсько-культурному товаристві «Холмщина». Першим керівником був Олександр Головерса. За роки свого існування учасниками цього творчого колективу ставали передусім члени згаданого товариства, а також любителі хорового співу.

 

Народний аматорський чоловічий хор ветеранів війни та праці «Подвиг», керівник Оксана Джига, концертмейстер – заслужений працівник культури України Олександр Мізюк. Хор заснований у 1980 році. Виступи цього колективу захоплено вітають люди різних поколінь, тому що учасники високою працею, піснею та словом передають патріотичний дух, мужність і відвагу. З кожним роком ветеранів - учасників хору стає менше і менше, але всі вони об’єднані любов’ю до пісні. У їхньому виконанні звучать пісні, як про славне українське козацтво, так і важкі дороги фронтовиків, линуть твори популярних українських композиторів та пісні оспівані народом. Усі твори у репертуарі колективу в аранжуванні Олександра Мізюка

Привітав колективи заступник директора Департаменту Луцької міської ради Андрій Ломага