«МУЗИЧНИЙ ВЕРНІСАЖ»

З нагоди 60-річчя Палацу культури міста Луцьк лучани та гості міста мали змогу насолодитися музикою у виконанні народного аматорського духового оркестру «Музичний вернісаж» під керівництвом заслуженого працівника культури України Анатолія Вихованця.

Захід відбувся 6 листопада та зібрав повний зал любителів духової музики.

Концертна програма виявилася насиченою, присутнім подарували виконання класичних та сучасних творів в аранжуванні керівника оркестру, таких як «Пульсуюча зірка» Джеймса Ласта, «Флорентійський марш» Юліуса Фучіка, «Баркаролла» Жан-Жака Оффенбаха, яка прозвучала під чарівний спів солісток Марії Науменко та Катерини Панасюк, «Грім і Блискавка» Йогана Штрауса, «Адажіо» Томазо Альбіноні.

За допомогою музики слухачі подорожували світом під мелодію Отто Шварца «80 днів навколо світу», насолоджувалися чуттєвим голосом солістки Вікторії Чайки, згадували світові хіти, такі як твір Рона Себрегста «Золота АББА» та багато інших.

На завершення вечора до оркестру приєдналися Макар Войнаровський із соло на роялі та Андрій Войнаровський – клавішні, які вразили присутніх своєю грою.

Збагатившись натхненням та мелодійним настроєм, гості вечора обдарували виконавців гарячими оплесками та квітами.