Всеукраїнський фестиваль духової музики « Дзвенить оркестрів мідь »

14 травня в оздоровчо-розважальному комплексі «Скольмо» неподалік смт.Клевань, відбувся 12-тий Всеукраїнський фестиваль духової музики « Дзвенить оркестрів мідь » присвячений до Дня Матері.
Фестиваль організований за сприяння управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненського обласного центру народної творчості, відділу культури і туризму Рівненської районної державної адміністрації, готельного комплексу «Скольмо». Захід проводиться вже традиційно щороку з метою збереження, розвитку, популяризації духової музики та духових оркестрів.
У фестивалі взяли участь муніципальні духові оркестри та кращі народні аматорські колективи Волинськоіі, Житомирськоіі, Рівнeнськоіі та інших областeй.Своє мистeцтво відпочиваючим та всім глядачам подарував і народний аматорський духовий оркeстр Палацу культури міста Луцька, кeрівником якого є заслужений працівник культури України Анатолій Вихованeць. Марш-парад, дефіле, концертні виступи - це було надзвичайно і незабутньо.