«Неспокійні серця» 30 осінь зустрічають

Жовтіє листя на деревах

Осінь в права свої вступає

А «Неспокійні серця»

30 осінь зустрічають

 

2 листопада в Палаці культури відбулися святкування 30-річчя клубу «Неспокійні серця». У залі зібралося багато охочих привітати учасників клубу і впродовж 2 годин зі сцени лунали щирі, теплі вітальні слова, слова вдячності та гордості за діяльність клубу.

Любительське об’єднання «Неспокійні серця» - збирає до гурту ветеранів війни і праці, колишніх військових, вчителів, медиків та представників інших професій.. У клубі вирує творче життя. Тут ніхто не відчуває себе самотнім, адже це друга домівка, де всі один одного знають, підтримують, радіють та співчувають одне одному. Тут є свої майстрині, поети, гумористи, співаки, артисти, танцюристи кожен має можливість розкрити свої творчі задатки і таланти.

Коли люди літнього віку збираються разом, то нараз забувають про свої роки, про турботи і хвороби, а поринають в спогади, мистецтво та розваги. Всіх об’єднує взаєморозуміння, поетичне слово, пісня та музика.

Різноманітні події, що відбувалися в клубі «Неспокійні серця», вечори, зустрічі, вечірки, ювілеї відображаються в фото-альбомах, як «Літопис роботи клубу і його життя», який і ведеться з початку існування клубу. У цьому році розпочали 7 альбом.

Клуб

Вже 3 роки очолює клуб «Неспокійні серця» Поліщук Ірина Йосипівна.

За 30 років, що працює клуб відбулися важливі історичні події, які клуб також відображає у своїх вечорах. Усі члени клуби неабияк переймаються подіями сьогодення, тому відзначають річниці Революції гідності, вшановують Небесну сотню, обговорюють окупацію Криму та Сходу. Члени клубу ідуть в ногу з життям і не говорять про це, а беруть участь у волонтерській роботі та допомозі бійцям АТО, проводять концерти у військовому шпиталі для поранених.

Ціль клубу «Неспокійні серця» змістовне проведення вільного часу, взаємодопомога, відвідування хворих, допомога в лікуванні. Члени клубу відчувають себе потрібними суспільству. У свої 70-90 років завжди молоді духом, старіти їм дійсно ніколи, бо в них попереду ще багато справ. Молодим ветеранам, що приходять в клуб потрібно передати той досвід, що надбали вони з роками.

Вже 3 роки при клубі «Неспокійні серця» діє аматорський хор, керівник Заслужений працівник культури України Богдан Андрусів. На завершення ювілейнї програми хор потів присутніх життєрадісними, українськими народними піснями.