Народному аматорському чоловічому хору ветеранів війни і праці "Подвиг" - 40 років!

У травні святкує свій 40 річний ювілей високопрофесійний народний аматорський чоловічий хор ветеранів війни і праці «Подвиг», який плекає пісенне багатство нашого народу. Хористи  разом із прекрасною, талановитою керівницею Оксаною Джигою та концертмейстером Заслуженим працівником культури України Олександром Мізюком, впродовж багатьох років радують глядачів своєю творчістю.  Колектив є історичним та унікальним у нашому місті, який зберігає та передає нащадкам українську пісню, дух козацької душі і пам’ять про подвиг попередніх поколінь, які поклали на вівтар своє здоров’я та життя заради щасливого майбутнього нашої країни. Тому він і носить горде ім’я: «Подвиг».

Висловлюємо вдячність та низько вклоняємось «Подвигу» за пісню, за гарний настрій, який цей колектив невтомно дарує нам. Бажаємо учасникам міцного здоров’я, щастя, добробуту, життєвих гараздів, мирного неба, благополуччя, достатку в родинах. Нехай творчість колективу і надалі хвилює серця вдячних шанувальників і єднає в ім’я щасливого майбутнього України.

                                                                                                                                                                                    

Історична довідка

Колектив створений  у 1980 році. Першим художнім керівником більше 10 років був композитор Анатолій Горошко, концертмейстром – Олександр Мізюк. Активістами хору в роки заснування були люди славних героїчних долей, котрі ціною власного життя відстояли мир на землі. Перший склад колективу нараховував 60 учасників.  Їх згуртувала  сила фронтового  братства, потреба в спілкуванні, участь в громадському житті та любов до пісні. У 1984 році хору  присвоєно звання «народний аматорський».

З 1991 по 1996 рік – хором керував заслужений працівник культури України Олександр Мізюк. З 1996 року до сьогодні колектив очолює Оксана Джига,  концертмейстер Олександр Мізюк.  Хор «Подвиг»  бере активну участь в культурно-масових заходах  міста та області. Обробки та аранжування всіх музичних творів, які виконує колектив, здійснює Олександр Мізюк.  З плином часу репертуар колективу докорінно змінився. Хорові програми супроводжуються оркестром, доповнюються художнім читанням. Звучать пісні, як про славне українське козацтво, так і про важкі дороги фронтовиків, виконуються популярні твори українських композиторів. Хористи, не старіють душею, вони дарують людям пісню свого серця, в якій знаходять розраду, духовне звеличення та наснагу.