Благодійний концерт "Обереги добра"

3 грудня відбувся благодійний концерт «Обереги добра» до Міжнародного дня інвалідів. На урочистості запросили людей з обмеженими можливостями та керівників місцевих організацій, що допомагають неповносправним.
До привітань приєднались перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев, який висловив впевненість у тому, що якщо є духовна сила, то будь-які проблеми можна перебороти, та перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, який відзначив, що люди-інваліди відрізняються неабиякою силою духу, завжди готові допомогти та навчити бути милосердними. Тож, з нагоди Міжнародного дня інвалідів Тарас Яковлев та Олександр Пирожик вручили присутнім на заході людям з обмеженими можливостями відзнаки та почесні грамоти від голови ОДА та міського голови Луцька.
Потому усі присутні мали нагоду насолодитися святковим концертом за участю вихованців вокальної студії «СолоМрія», аматорського ансамблю бального танцю «Юність», зразкового аматорського ансамблю танцю «Волиняночка», народного аматорського оркестру народних інструментів «Волинянка», Вадима Хаїнського, Андрія Роїка, Уляни Томчук, а також творчих колективів та діток з вадами.
Ведуча концерту Тетяна Лець наголошувала на тому, що інвалід – це не тільки людина з особливими потребами, це також людина з особливими можливостями. Також зазначила, що кожен повинен замислитися над вирішенням проблем людей з вадами здоров’я, допомагати їм реалізувати себе у суспільстві, створювати належні умови їхнього життя і ніколи не забувати, що поруч з нами живуть люди, яким потрібне піклування та увага не тільки 3 грудня, а протягом цілого року. На завершення концерту побажала всім доброго здоров’я, щастя, підтримки гарних і щирих людей, віри у власні сили та Божого благословення.