40 річчя ансамблю "Юність"

21 листопада народний аматорський ансамбль бального танцю «Юність» відсвяткував свій День народження! За 40 років багато поколінь пройшло школу Юності, саме тому зала Палацу культури на ювілейному концерті була переповнена.

З 1989 року колективом опікуються Олена та Анатолій Янчуки, які передали любов до танцю своїй дочці Юлії Янчук. Вона до сьогодні є солісткою «Юності» та займається з наймолодшими учасниками студії.

Концертну програму розпочали актуальною нині патріотичною програмою «З Україною в серці», яку присвятили Дню Гідності і Свободи, також хвилиною мовчання вшанували пам'ять «Небесної Сотні» та всіх Героїв, які віддали своє життя відстоюючи цілісність нашої держави на Сході України.

Привітали керівників та учасників ансамблю:

  • перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев;
  • начальник управління культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів;
  • заввідділом аматорського мистецтва та народної творчості обласного науково-методичного центру культури Вікторія Лопанова;
  • директор Палацу культури міста Луцька, заслужений діяч мистецтв України – Юрій Войнаровський.

Гордість Юності є колишні учасники, котрі створили власні колективи. Одними з таких є Віта Федина та Андрій Богатов, які в 2000-му році стали кураторами ансамблю «Сузір'я» Державної податкової академії України на Поліському літі з фольклором у м. Луцьку. Після чого їх запросили навчатись в Академію та танцювати в колективі. Пройшли роки і сьогодні Віта та Андрій вже викладачі Державної податкової академії України та керівники двох колективів «Сузір'я» м. Ірпінь та «ВА-данс» м. Буча. Студія бального танцю культурно-мистецького центру «Сузір’я» привітала ювілярів та в дарунок виконала танцювальну композицію «Чорно-білий бал».

Всі колишні учасники ансамблю піднялися на сцену та разом з нинішніми учасниками затанцювали популярний танець у світі – «Зумба» і висловили вітання і слова вдячності керівникам. Також батьки подякували керівникам за виховання дітей та їх нелегку працю…

Який же ювілей без іменинного торта? На завершення ювілейного концерту на сцену винесли святковий торт, на якому була зображена фотографія «Юності!»

 

 

колищні учасники ансамлю "Юність"