Літні розваги на Вересневому

Літо – це найцікавіша і найбільш довгоочікувана пора року для дітей. Саме тому в Будинку культури мікрорайону Вересневе впродовж літніх канікул відбуваються різноманітні розважальні, мистецькі, просвітницькі заходи на яких діти спілкуються, знаходять нових друзів, відпочивають, розважаються, пізнають багато корисного і цікавого та поринають в атмосферу творчого життя.

Багато приємних емоцій у дітей викликала ігрова програма «Дитинство весела пора», на якій діти залюбки бавилися у ігри, танцювали, співали. Також періодично відбуваються перегляди українських мультиплікаційних фільмів та читання казок вголос, на дитячому майданчику «Чарівний світ казки». А майстер-класи з аквагриму та бодіарту стали вже традиційними. З гуртківцями проводяться бесіди про здоровий спосіб життя, патріотизм та цікавість до рідного краю.

Працівники будинку культури: Оксана Крамар, Тетяна Ліпич, а також Юлія Арсенюк, яка є керівником художньої студії, дбають про духовний, фізичний, інтелектуальний розвиток дітей,а головне прагнуть щоб на дитячих обличчях було багато радості та щастя.