Ансамбль "Волиняночка" повернувся з міжнародних фестивалів фольклору

Зразковий аматорський ансамбль танцю «Волиняночка» Палацу культури міста Луцька представляв Україну на міжнародних імпрезах в Європі. З 4 по 8 липня колектив брав участь в «XXXI міжнародних фольклористичних зустрічах», які проходили в польському місті Лодзь. В фестивалі брали участь ансамблі з шести країн світу: Туреччини, Румунії, Кіпру, Таїланду, Ізраїлю, України та господарі з Польщі. Всі п’ять днів були дуже насиченими, це концерти в місті Лодзь, які відбувались кожного дня, та місті Радом, паради вулицями, офіційні зустрічі, екскурсії, дискотеки, вечір національних культур, на якому всі країни-учасники пригощали своїми національними стравами та вчили з усіма бажаючими свої традиційні танці. Діти для вечора національних культур наліпили близько п’ятсот вареників з картоплею та засмачили шкварками та цибулею, які розійшлись дуже швидко та смакували усім, хто їх коштував. Наші щирі, розумні, кмітливі, веселі діти подобались усім, як під час виступів, так і під час різноманітних розваг та спілкування.

З 9 по 13 липня ансамбль «Волиняночка» брав участь в інтернаціональному фестивалі фольклору в німецькому місті Ерфурт. Це великий фестиваль, в якому брали участь колективи з 10-ти країн світу: Сербії, Румунії, Словакії, Грузії, Тайваню, Індонезії, Бельгії, Норвегії, США, України та два колективи з Німеччини. В день у нас було по два концерти, паради, флешмоби, офіційні зустрічі, вечори дружби, екскурсії, концерти для дітей. В місті Ерфурт живе багато українців, які приходили на всі наші концерти, багато з нами спілкувались.

Наші діти знайшли багато нових друзів, побачили як живуть люди в Європі, взнали історію Лодзя та Ерфурта, за відгуками глядачів та мешканців цих міст про наш колектив ми можемо сміливо сказати, що наші діти найкращі, наше народне танцювальне мистецтво найяскравіше, наші пісні наймелодійніші. Ми горді, що ми є українцями.