Творчий вечір Ростислава Кушнірука

5 липня в Палаці культури відбувся творчий вечір заслуженого працівника культури України Ростислава Кушнірука.

Ростислав Григорович є співцем слави і честі героїв минулого, сьогодення і майбутнього. Він гідно несе прапор звитяги й любові до рідної землі ось уже протягом 85-ти років. Усім, що має на землі, він зобов’язаний своїм батькам, собі та Богові. Незгасима віра у мирне прийдешнє України, у щиру і патріотичну молодь додає йому тієї молодечої наснаги, з якою він виходить на сцену.

Ростислав Григорович Кушнірук створив і виплекав при Палаці культури народну аматорську хорову капелу «Посвіт», подібних до якої в Україні не так і багато. Саме цей колектив співаків-патріотів почав повертати із забуття стрілецькі та повстанські пісні репресованого відродження. «Посвіт» першим на Волині став виконувати заборонені на той час гімн України, пісні: «Ой у лузі червона калина», «Не пора, не пора» та інші.

Ведучий та режисер заходу – Андрій Роїк, підготував відеофільм про життя та творчість Ростислава Кушнірука. На творчому вечорі ювіляр виступив в образі козака та виконав арію Карася з опери С. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм». У наповненому залі Палацу культури не було когось випадкового, як і тих, хто прибув «за вказівкою». Прийшли лише ті хто любить та глибоко шанує Ростислава Григоровича та його творчість. Кожен висловлюючи вітання підтверджував, що це людина високого громадянського обов’язку і честі, полум’яний патріот України і несхитний борець за її незалежність, ветеран праці з юнацьким запалом, невтомний трудівник на селянській ниві та ниві духовності. Приєднуючись до всіх найприємніших та найщиріших слів в адресу ювіляра, бажаємо йому здоров’я і довгого щасливого віку під мирним небом України!

https://www.youtube.com/watch?v=Px7XKwrOZGg- відео сторінки життя Ростислава Кушнірука

http://istvolyn.info/index.php?option=com_content&view=article&id=5686:2015-06-26-08-08-01&catid=30:2012-09-11-08-11-50&Itemid=19 - життєвий шлях

http://www.volyn.com.ua/?rub=5&article=0-ЧОМУ МИ ВЧАСНО НЕ РОЗЧУЛИ ГОЛОС-КРИК РОСТИСЛАВА КУШНІРУКА?

http://voltv.com.ua/zhyttjeva-istoriya-rostyslava-kushniruka/