Концерт саксофоністів Волині "Музика душі"

«Музика – джерела радості мудрих людей, вона здатна викликати в народі позитивні думки,вона глибоко проникає в його свідомість і легко змінює мораль та цінності»

Сюань Цзи

Незбагненна влада музики над нами, адже музика живе в нашій душі! Без музики людина не може існувати, через музику розкривається наш духовний світ, проявляються емоції, вона лікує наші сердечні рани, допомагає пережити горе.
Відомий німецький суспільний діяч Мартін Лютер стверджував: “Музика – найкраща потіха для сумної людини”. Музика – стародавній вид мистецтва, здатний об'єднувати людей, і в цьому її найбільша сила.
Так, 22 квітня о 18.00 у Палаці культури міста Луцька музика об’єднала чимало прихильників саксофонної музики на концерті «Музика душі», який в Луцьку відбувався вперше.
В концерті брали участь колективи і виконавці з Луцька, Володимира-Волинського, Нововолинська, а саме:
- учні музичних шкіл Луцька: учениця музичної школи №2 Ольга Чорна (клас викладача Олега Клейзуна); учениця музичної школи №3 Олександра Кучукова (клас викладача Олександра Богдана);
- студенти Волинського державного училища культури і мистецтв ім. І.Стравінського: лауреат міжнародних конкурсів – Владислав Козицький (клас викладача Олега Клейзуна); лауреат міжнародних конкурсів, стипендіат за програмою Всеукраїнського конкурсу «Нові імена України» – Марійка Козлюк (клас викладача Олега Клейзуна);
- Микола Редько та денс-гурт «Ремікс»;
- Юрій Панчук з міста Володимир-Волинського;
- лауреат Обласної мистецької премії ім. С. Кривенького – Народний аматорський духовий оркестр Палацу культури міста Нововолинська (керівник Сергій Багнюк);
- гурт «Друзі UA»;
- джазовий ансамбль під керівництвом Андрія Войнаровського;
- гурт «Лучеськ-бенд» під керівництвом Валерія Ленартовича.
Виконувались твори українських та зарубіжних композиторів, а також візерунчасте плетево шедеврів зі світової скарбниці естрадної та джазової музики XX століття. На екранах впродовж концерту проектувався відеоряд з світової антології джазу.
На концерті саксофоністів Волині «Музика душі» всі присутні мали можливість дізнатись про еволюцію саксофона і почути найяскравіші академічні та джазові твори на саксофоні, який за роки свого існування швидко завоював популярність завдяки специфічному звуку і величезним можливостям вираження.

Студент ВДУКіМ Владислав Козицький, клас викладача Олега Клейзуна

учениця музичної школи №2 Ольга Чорна, клас викладача Олега Клейзуна

учениця музичної школи №3 Олександра Кучукова, клас викладача Олександра Богдана

гурт "Друзі UA"

гурт "Друзі UA"

Микола Редько

Юрій Панчук з міста Володимир - Волинського

народний аматорський духовий оркестр Палацу культури міста Нововолинська,

керівник Сергій Багнюк

народний аматорський духовий оркестр Палацу культури міста Нововолинська

керівник народного аматорськог духового оркестру Палацу культури міста Нововолинська - Сергій Багнюк

гурт «Лучеськ-бенд»

ведучий концерту - Андрій Роїк

Микола Редько(саксофон), Андрій Войнаровський(фортепіано)

джазовий ансамбль під керівництвом Андрія Войнаровського