«А музика звучить…» cвятковий концерт до Міжнародного жіночого дня

 

7 березня о 16.00 у Палаці культури міста Луцька відбувся святковий концерт народного аматорського духового оркестру «А музика звучить…» до Міжнародного жіночого дня.

Учасники оркестру від імені всіх чоловіків привітали прекрасну половину людства з святом і подарували їм свою творчість. Бажаючих послухати вітання і твори оркестру зібралось чимало.

Розпочався концерт спокійною композицією М. Безушкевича «Сонячний дощ». Звучали також твори і про кохання, такі як: «Есмеральда» Р. Кочанте, «Перемелюючи каву» Х.Бланко, «Танго кохання» А. П’яцола та «А ми удвох» в аранжуванні керівника оркестру – заслуженого працівника культури України Анатолія Вихованця.

Виконувались також і вокальні твори. Солістка – Вікторія Чайка виконала композицію М. Стефанишина «Я - Мавка» та українську народну пісню «На вулиці скрипка грає», а квартет «Оксамит» потішили народною піснею «Нині - нині» та композицією «Намалюй мені дощ» А. Пастушенка.

Впродовж вечора, ведучий - Вадим Хаїнський - вітав всіх жінок з чудовим, весняним святом, дякував за те, що вони створюють затишок і комфорт у домі та серцях, і за те, що завжди поруч.