"Різдвяні зірочки - 2015"

Фестиваль-конкурс спортивного і бального танцю «Різдвяні зірочки - 2015» відбувся у Палаці культури міста Луцька 17 січня.

У його відкритті взяв участь перший заступник міського голови Святослав Кравчук. Він щиро подякував організаторам та учасникам, які у цей непростий час красою танцю хочуть змінити світ на краще. Він передав усім найщиріші вітання від міського голови Миколи Романюка, виконавчого комітету та депутатів міської ради. Побажав міцного здоров'я, щастя, добробуту, злагоди, миру та вручив Подяку ініціаторам фестивалю-конкурсу, керівникам народного аматорського ансамблю бального танцю «Юність» Олені та Анатолію Янчукам.

Більше двох сотень дітей з усієї України та навіть Польщі завітали до Луцька, аби показати свій «танцювальний» талант. У конкурсі взяли участь більше двох сотень юних танцюристів з Польщі, Луцька, Нововолинська, Володимир-Волинського, Ковеля, Турійська, Рівного, Львова, Тернополя, Києва, Ірпіня, Бучі.

Діти виступали у трьох вікових категоріях та виконували стандартну танцювальну програму. Оцінювали майстерність конкурсантів журі у складі: Олександр Кашевський, Ірина Запорожець, Владіна Фурман, Ольга Шеремета, Ольга Третевич, Юлія Янчук, Олег Куцик, Ольга Кравчук, Віталій Артинюк. Окрім місцевих знавців, також оцінювали танцюристів і судді з інших міст України: Надія Кордюкевич з Тернополя, Андрій Богатов із Бучі, Демян Ярмолич з Ірпіня, Іванна Бешта з Ковеля та Гжегош Гвяжджінські з Польщі.

Організаторами турніру є клуб спортивно-бального танцю «Юність» та ансамбль бального танцю «Юність» за сприяння управління культури Луцької міської ради та Палацу культури міста Луцька.

http://www.volynpost.com/news/45391-lucku-scenu-zapalyuvaly-rizdviani-zirochky-foto-video

http://slovovolyni.com/ukr/volyn/30926/