Святий Миколай з янголятами засвітив новорічні ялинки

19 грудня на театральному майдані відбулося свято засвічення головної ялинки міста.

Багато творчих колективів прийшли на центральну площу Луцька, аби привітати мешканців та гостей міста з Днем Святого Миколая.

Розпочали свято учасники гуртка “Слово не криця” Будинку культури мікрорайону Вересневе (Дарина Войціховська і Денис Денисенко). Усіх присутніх розважали: фольклорний гурт «Чачка», вокально-хоровий колектив Палацу учнівської молоді “Перлинка”, дитячий зразковий фольклорний ансамбль “Волинські узори”( ЗОШ №11), також лунали піснеспіви хору Волинської духовної семінарії Української православної церкви, чоловічого хору «Святвечір», хору «Оранта» Святотроїцького кафедрального собору.

На святкове дійство завітав Святий Миколай, який привітав присутніх зі святом та побажав усім здоров’я, миру, милосердя та Божого благословення, попросив усіх дітей ніколи не чинити кривду й берегти Україну.

«Я приніс вам частину вогню небесного і мої янголята засвітять ним святкову ялинку. Нехай мільйонами вогників засяють новорічні ялинки і наповнять радістю дитячі очі, а в серцях нехай назавжди оселиться мир та любов», – сказав добрий Святий, після чого на Театральному майдані засяяли три ялинки, які традиційно тішать лучан під час новорічних свят.

Привітати краян прийшли також представники духовенства та влади.

Так, митрополит Луцький і Волинський Михаїл зазначив, що сьогодні всі українці є послідовниками Святого Миколая, тому що стараються робити добрі справи через пожертви, молитви та теплі слова. Владика побажав благословення для всієї волинської землі та зауважив, що День Святого Миколая – це свято не лише для малечі, а й для всіх дорослих.

Священнослужителі приєднались до привітань та побажали усім присутнім завжди творити добро та жити з ним у серці.

«Закінчується тяжкий і складний 2014 рік: рік випробувань, рік болю і печалі, рік боротьби за свободу та незалежність, рік, коли ми вперше відчули силу цих слів. Сьогодні більшості з нас Святий Миколай приніс подарунки, радість, відчуття довіри, впевненості в майбутньому – ось такими повинні бути обличчя 2015 року», – наголосив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

А Луцький міський голова Микола Романюк нагадав, що сьогодні для Луцька особливий день, тому що покровителем міста є Святий Миколай. Очільник міста побажав усім миру, добра та благополуччя.

Святкове дійство завершувалося дуже патріотичним виконанням Уляною Томчук пісні «Україна є, Україна буде», під час якого всі учасники свята вийшли на сцену з прапорами. А ведуча свята наголосила: «Гордо майорить синьо-жовте знамено, промовляючи усьому світу – Є у світі Україна! Була! Є! І буде!!!» та попросила всіх присутніх пам’ятати і пишатися тим, що ми українці, берегти свою рідну землю і її святині — Прапор, Герб і Гімн. На завершення усі присутні виконали Гімн Ураїни тримаючи руку на серці.

 

https://p-p.com.ua/articles/60973/

http://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/regions/volyn/u-lutsku-zasvityly-golovni-yalynku-mista/

http://slovovolyni.com/ukr/volyn/29983/