виставка мисткині з Ковеля

Волинянка започаткувала новий стиль у мистецтві

"Волинськ новини"

Волинянка із Ковеля стала новаторкою у галузі декоративно-художнього мистецтаі. Персональну виставку Світ земної краси» з унікальними картинами відкрили у мистецькому салоні «Артист» при Луцькому палаці культури 7-го березня.

Авторка експозиції, ковельчанка Віра Семеній, розповіла присутнім про власні роботи: «Це авторська техніка. Мій стиль особливий, це Бог посилає таке творіння. Я не шукаю в комп’ютері ідеї, усе приходить саме собою. Розпочала над цим працювати з 2009-го року, коли робила першу картину з паперу «Білі троянди» - стиль оріґамі. Потім щось, ніби, наштовхнуло почати робити квіти з тканини, це щось надзвичайне. Тканина така незвична, її приємно торкатися, вона піддатлива, дуже гарна»,- розповідає майстриня.

Зі слів мисткині, новаторство у техніці виконання картини – використання тканини, яка є фоном і декораціями водночас.

Як розповіла авторка, на один витвір майстрині потрібно 2-3 тижні, буває - 2-3 місяці, інколи доводиться півроку працювати. Необхідну тканину купує в Луцьку і з-за кордоном.

«Я їх не продаю - це ж мої «діти»,- наголошую Віра Семеній.

Директор Луцького палацу культури Юрій Войнаровський знав Віру Олексіївна як поетесу, а тут, каже, що дізався про талант жінки як рукодільниці. Саме тому і запросив її у Луцьк.

«Дійсно, сьогодні радісна подія – прекрасна весняна виставка. І вона потрібна, бо не можна весь час бути у траурі, це важко для психіки людини. От, цінуючи народне мистецтво, ми робимо наше життя кращим», - каже пан Юрій.

У доробку Віри Семеній є 28 картин новаторського стилю. Вона каже, що її мрія – зробити персональну виставку в Києві.