Стартують "НОВІ ІМЕНА"

Телеканал ІНТЕР та компанія ukr.net представляють спільний соціальний проект
Всеукраїнське розважальне шоу «НОВІ ІМЕНА»
У ВСІХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ!
МЕТА ПРОГРАМИ:
«Нові імена» – соціальний проект, направлений на пошук та всесторонню підтримку перспективних і талановитих дітей, практичну реалізацію власних творчих проектів талановитої молоді у сфері культури і шоу-бизнесу.

КОНЦЕПЦІЯ:
Організатори проекту проводять його як захід високого художнього рівня.
«Нові імена» – це більше 10 програм концептуально нового всеукраїнського розважального формату, оскільки головними героями будуть діти, а не дорослі, як це прописано в аналогових проектах «Караоке на майданi» чи «Фабрика зiрок».
У кожній із програм конкурсанти демонструють свої вокальні дані, артистизм і акторську майстерність, щоб сподобатися глядачам, отримати їх голоси, і потрапити у фінал та полуфінал шоу.
Переможцю дістанеться головний приз – 100 000 гривень від генерального спонсора проекту, а також можливість записати диск на професійній студії звукозапису Володимира Бебешка та взяти участь у музичних проектах телеканалу «Інтер», де будуть співати відомі українські виконавці.
Бездарних дітей не буває, всі діти від народження талановиті.
Кожна дитина мріє стати артистом і часто влаштовує імпровізовані концерти для своїх бать-ків, копіюючи Брітні Спірс, Мадонни чи Філліпа Кіркорова, пот-рібно тільки підтримати дитячу фантазію і ці творчі прояви.
«Нові імена» - масштабний всеукраїнський соціальний проект з допомогою якого кожна дитина зможе стати справжньою зіркою.
КОНКУРСАНТИ:
В шоу будуть брати участь діти, до 14 років, з усіх регіонів України. Всі вони – перспективні, талановиті та обдаровані. Для участі у конкурсі вони мають надіслати свої промо-ролики на адресу компанії Ukr.net, яка передасть їх на розгляд авторитетного журі, на чолі з продюсером та звукорежисером Володимиром Бебешком. Після цього вони потрапляють у півфінал обласного конкурсу, оголошеного місцевим регіональним комерційним телеканалом (канал гарантує проведення повноцінної промо-кампанії проекту у області). Фіналісти візьмуть участь у програмі, яка вийде у ефірі телеканалу «Інтер».
ВЕДУЧІ ПРОГРАМИ:
Володимир Горянский - відомий телеведучий, актор Київського театру драми і комедії на Лівому березі. Знімався у багатьох відомих фільмах, Лауреат Національної премії «Людина року – 2002», Лауреат премії «Колесо фортуни»,двічі лауреат премії «Київська Пектораль»,кавалер ордену «Святого Володимира» (Россія).
Сівацька Міла Переможниця дитячих конкурсів: - Міні- міс Всесвіт-2006 - Mini model international 2006 - Міні-модель Україні 2007 - Світ краси 2008 Переможниця змагань по спортивним бальним танцям Kiev Open 2009
Сівацька Міла - переможниця дитячих конкурсів:

  • Міні- міс Всесвіт-2006
  • Mini model international 2006
  • Міні-модель Україні 2007
  • Світ краси 2008 переможниця змагань по спортивним бальним танцям Kiev Open 2009

ПОКРИТТЯ:
Про проект будуть знати на території всієї України. Оскільки партнерами шоу є регіональні телеканали, котрі зобов’язуються провести масштабні pr-кампанії у своїх областях. (Додаткова мотивація: після проходження дитини до полуфіналу, регіональний комерційний канал отримає грошову винагороду у розмірі 50 000 гривень, до фіналу – 100 000 гривень.)
Паралельно анонси програми будуть регулярно з’являтися в ефірі телеканалу «Інтер». Щоб залучити ще більшу глядацьку аудиторію, презентація проекту у кожному місті буде супроводжуватися розміщенням інформації у СМІ та на рекламних носіях.
Шоу «Нові імена» буде широко представлено як серед массової глядацької аудиторії, так и безпосередньо серед дітей та підлітків, на яких і орієнтована программа.

Орієнтовний час виходу в ефір каналу «Інтер» – листопад 2009 року.

«Нові імена» стануть популярним шоу, оскільки в ефірі телеканалу «Інтер» будуть виходити по суботам, у денний прайм-тайм, відповідно цільова аудиторія буде достатньо широкою.

Хронометраж програми:30-40 хвилин.

Контактна інформація:Світлана Прядко т.м.8 097 430 60 76
e-mail: spryadko@ukr.net