Відбулася театральна імпреза з нагоди Міжнародного дня театру та 5 річчя театральної студії "Бешкетники"

У Палаці культури відбулась довгоочікувана "Театральна імпреза" з нагоди Міжнародного дня театру та 5-річчя зразкової аматорської театральної студії  "Бешкетники".

Гості заходу мали нагоду оцінити творчу та плідну працю юних студійців, викладачів Олесі Іщук і Анни Кутової та керівника колективу Вадима Хаїнського. До уваги глядачів були представлені новостворені етюди та театральні мініатюри, спрямовані в першу чергу на покращення настрою усіх присутніх та збільшення в організмі гормону щастя. Талановиті юні актори продемонстрували, що у Палаці культури панує позитивна мистецька атмосфера, а керівник та учасники студії перебувають у постійному творчому пошуку, завзято працюють, щоб збагатити і урізноманітнити культуру нашого міста.

І результат натхненної праці не забарився. Суцільним задоволенням було спостерігати за тим, як гучною, промовистою, позитивною і яскравою райдугою зі сцени ллється  творчість, а в залі панує усмішка і радість. Впродовж усього заходу гучними оплесками акторів підтримувала велика театральна родина, а привітати "Бешкетників" прийшли вокальна студія " Співаночка"(керівник Тетяна Ярошик) та танцювальний колектив "Diamond" (керівник Анна Рекретюк).

З вітальним словом виступив директор Палацу культури міста Луцька, заслужений діяч мистецтв України Юрій Войнаровський та вручив почесні подяки найактивнішим студійцям, викладачам та керівнику "Бешкетників", аби відзначити вагомий внесок у популяризацію театрального мистецтва серед дітей та молоді. Також привітали присутніх та вручили подяку колективу завідувачка відділу аматорського мистецтва та народної творчості Обласного науково-методичного центру культури Олена Мартинович та методист цього ж відділу Лідія Клімчук.

Для гостей заходу у фойє Палацу культури організована виставка, на якій представлено чималу кількість нагород, дипломів, фото та сувенірна продукція театральної студії "Бешкетники".

"Бешкетники" на день театру відсвяткували своє п'ятиріччя (портал новин Район.Луцьк)                                                                                                                                                         

Театральна студія "Бешкетники" у facebook та  instagram