Відбувся показ поетичної вистави "Зимова хуґа"

23 лютого відбувся показ поетичної вистави "Зимова хуґа" зразкової театральної студії «Бешкетники» Палацу культури міста Луцька (керівник та режисер Вадим Хаїнський)

Юні артисти таким чином прощалися з зимою. Показ відбувся в ГаРмИдЕр ангар-stage, де діти мали змогу опанувати зовсім новий, сучасний простір, що не могло не захоплювати та надихати на старанну творчу роботу.

Як вже вище зазначено «Зимова хуґа» — це поетична вистава за віршами волинських поетів. А саме: Надії Гуменюк, Клави Корецької, Ольги Ляснюк, Ганни Харів, Віктора Лазарука, Ігоря Павлюка, Нати Гранич, Костя Шишка, Олександра Богачука, Ніни Горик, Петра Маха, Віктора Лучука, Віктора Наумчука, Ігоря Павлюка, Василя Гея. Керівник колективу Вадим Хаїнський та викладач Анна Кутова розповідають, що вибрали поезію саме наших волинських авторів для її популяризації. Під час роботи над виставою навчали студійців — діяти словом, доносити слово до глядача та зуміти зачарувати глядача поетичним, влучним словом.

Показ складався із двох імпровізованих поетичних частин — молодшої та старшої групи. Хоч у вистави зимова назва, від перегляду цієї поетичної композиції було тепло та затишно, адже діти зуміли осягнути та емоційно передати основну думку кожного поетичного твору.

Було цікаво спостерігати, як бешкетники хвилююче доносять філософську думку віршів до глядача. Як сказала геніальна Ліна Костенко: "Поезія — це завжди неповторність…", тому діти неповторно зуміли доторкнутися словом до душі, адже це головне завдання виконавця на сцені.