Запрошуємо переглядати відео майстер-класів в рамках творчого проєкту "Різдвяна майстерня"

Колосок до колоска - на щастя, на здоров'я, на багатство...

Дідух — це древня ознака не лише Різдвяних свят, а й зв'язку поколінь, яке має бути нерозривним. Нехай ця давня добра українська традиція відроджується.

До вашої уваги майстер-клас з виготовлення дідуха від майстрині народної творчості Валентині Якимович

У соломоплетінні кожна деталь щось означає. Різдвяна зіронька - це як Віфлеємська зірка, як Зірка-провідник. Дзвіночки - добрі вісті; ангели - це охоронці. Ну і сама сонячна солома - це символ життя, так що все зроблене з неї має символічне значення.

Майстер-клас, як солома, в турботливих і вмілих руках майстрині Валентини Якимович, легко перетворюється в дивовижний виріб– "різдвяного янгола"

Фантазія безмежна, тому можна своїми руками створити безліч різноманітних прикрас для новорічного свята. Наприклад, це може бути екзотична ялинка, різдвяний вінок, ікебана і т. д. Ми побували на майстер класі дизайнера-декоратора, флориста Вікторії Шевчук у Різдвяній майстерні  та готові поділитися ідеями та секретами створення святкової композиції.

Майстриня Юлія Співак провела майстер-клас з виготовлення янгола з лісової трави у Різдвяній майстерні. Пахощі сухої лісової трави приємно наповняли приміщення і поступово крок за кроком в руках учасників майстер-класу народжувався рукотворний сувенір...

Маленьких спритних "Божих пташечок" навчала виготовляти у різдвяній  майстрині Ірина Робак.

Повноправним господарем 2021 року вважається Білий металевий Бик – символ працьовитості, цілеспрямованості і врівноваженості. У відео майстриня Юлія Співак навчала як з лісової трави власноруч можна виготовити символ року.

Свищик - виріб з глини, що належить до малих керамічних форм, у наш час він відомий як глиняна звукова забавка. Як шматок глини перетворюється на традиційний український музичний інструмент, можна побачити у майстер-класі, який провів гончар Анатолій Філозоф

Лялька - мотанка – це одна з найдавніших народних іграшок, яка, пройшовши крізь тисячоліття, існує і є дуже популярною навіть сьогодні. Створена власноруч мотанка несе в собі тепло людських рук, любов і турботу, наповнена сонячною енергетикою... Пропонуємо до перегляду майстер-клас відомої луцької майстрині Юлії Богданової.