Напередодні відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва сьогодні в Палаці культури відбулась презентація книги Ростислава Кушнірука «А ми тую червону калину підіймемо…».
Захід приурочено 90-річному ювілею автора.
Ростислав Григорович — знакова людина для нашого краю, він є співцем слави і честі героїв минулого, сьогодення та майбутнього. Учасник УПА, громадський діяч, педагог, заслужений працівник культури України, людина із значними досягненнями та неабияким трудовим і життєвим досвідом.
Звучали слова вітань від друзів та колег, вони дарували довгожителю квіти та подарунки, бажали йому міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку й тепла, життєвого оптимізму, бадьорості духу та довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.
До слова, Ростислав Кушнірук створив і виплекав при Палаці культури народну аматорську хорову капелу «Посвіт», подібних до якої в Україні не так і багато. Саме цей колектив співаків-патріотів почав повертати із забуття стрілецькі та повстанські пісні репресованого відродження. «Посвіт» першим на Волині став виконувати заборонені на той час гімн України, пісні: «Ой у лузі червона калина», «Не пора, не пора» та інші.