«Ревенкові кінометри» до дня на народження заслуженого працівника культури України, кінорежисера Бориса Ревенка

25 квітня 1937 р. в селі Журжинці на Черкащині народився Борис Павлович Ревенко, сьогодні йому могло б виповнитися 83 роки. Режисер, оператор, організатор кіновиробництва, заслужений працівник культури України відійшов у вічність 4 червня 2015 року… Але його творчість, якій він віддав своє життя, назавжди залишається з нами!
У 1975 році Борис Ревенко очолив народну аматорську кіностудію «Волинь». За роки успішної діяльності кіностудії, митець створив близько трьохсот кінофільмів, п’ятдесят із яких стали лауреатами республіканських, всесоюзних і міжнародних конкурсів.
Про те, що Борис Павлович багато років працював у Луцьку, нагадує меморіальна дошка на будинку по проспекту Волі, 3, встановлена з нагоди 80-річчя від дня його народження. Того ж року був проведений фестиваль короткометражних фільмів «Ревенкові кінометри».
 Ретроспективний проєкт #З_архівної_скрині пропонує переглянути фільм «Дует» присвячений Валерію Бєлову та Борису Ревенку!

У 1999 р. Б. Ревенко очолив волинський осередок Національної спілки кінематографістів України. Протягом двох останніх десятиліть митець захоплювався колекціонуванням фотокінотехніки. У 2001 р. на громадських засадах створив музей Волинського кінематографу та фотомистецтва.

Переглянути "Ревкенкові кіномерти" можна на сайті народної аматорської кіностудії "Волинь"