Колектив Палацу культури міста Луцька висловлює глибоке співчуття з приводу смерті заслуженого працівника культури України Євгена Пахомовича Шаюка

Колектив Палацу культури міста Луцька та учасники аматорських колективів  висловлюють глибоке співчуття з приводу смерті заслуженого працівника культури  України, засновника народної аматорської хорової капели «Злагода» Євгена Пахомовича Шаюка, його серце перестало битися 22 квітня.

В 1958 році, приїхавши на Волинь, Євген Пахомович очолив  музичну школу в Горохові, де і одночасно створив першу чоловічу хорову капелу при Будинку культури, яка стала відомою не тільки в районі, а і за її межами.  

Пізніше працюючи директором музичної школи в Нововолинську,  при  Палаці культури в 1966 році, він створив чоловічу хорову капелу шахтарів з 80 учасників. І вже в 1967 році капела нагороджена срібною та золотою медалями, дипломами першого та другого ступенів, а Євгену Шаюку присвоєно звання «Заслужений працівник культури».

Скрізь де працював Євген Пахомович – в Горохові, Нововолинську, Луцьку, окрім керівних посад, зокрема, завідуючого відділом культури Луцької міської ради в 1972 році, художнього керівника Волинської обласної філармонії в 1975 році, викладача у Луцькому культосвітньому училищі в 1980 році, - він неодмінно створював і керував хоровими колективами. Вони завжди приносили добру славу нашому краю. Так і народна аматорська хорова капела «Злагода» Теремнівського будинку культури, яку очолив з 1991 року, зробила значний вагомий внесок у розвиток аматорського хорового мистецтва.

Весь його життєвий шлях був тісно пов’язаний з мистецтвом, зокрема піснею. Пісня творила його світ, наповнювала життя особливим змістом  та супроводжувала  впродовж  всього життя. Життя насиченого і творчого.

Євген Шаюк щиро вболівав за майбутнє України, все своє життя вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю.

Низько схиляємо голову перед відходом у вічність людини, яку ми поважали і шанували за мудрість, професіоналізм, далекоглядність, доброзичливість.

Розділяємо біль тяжкої втрати з родиною та друзями Євгена Пахомовича та глибоко сумуємо з приводу його смерті.

Світла пам’ять про цю чудову Людину завжди житиме в наших серцях!