Підбиття підсумків та оголошення переможців конкурсу "Великдень надихає"

Сьогодні підбиваємо підсумки і оголошуємо переможців творчих змагань – конкурсу малюнків та аплікацій Передвеликодній конкурс #Великдень_надихає
На конкурс надійшло дуже багато творчих робіт і всі відповідали зазначеній весняно-великодній тематиці. Надіслані малюнки, аплікації – світлі, яскраві і життєстверджуючі. І кожна з них випромінює творчу позитивну енергію. Варто зазначити, що у творчому змаганні брали участь роботи, виконані в різній техніці, фарбами, олівцями, аплікації, писанки та великодні інсталяції.
Під час відбору журі, насамперед, враховувало відповідність малюнків тематиці конкурсу, їх самостійність та оригінальність виконання художніх робіт. Важким стало завдання для журі визначати переможців, обрати з поміж такої кількості талановитих дітей, тих, які заслуговують на визнання та отримання диплома переможця конкурсу та запрошення на майстер клас від «Паперової майстерні». Адже, у конкурсі взяли участь 123 дитини, було подано близько 140 робіт! Кожна створена робота рівноцінна гарному вчинку, тому обрати переможців було надзвичайно важко.
Відтак, за підсумками творчих змагань переможні місця посіли:
Гран-прі – Евеліна Аршуляк
 І місце – Софія Тиха, Ніна Бурко
ІІ місце – Софія Грищук, Олександр Гейна, Ліза Матох
ІІІ місце – Володимир Савич, Анна Супрунова
Відзнака за креативний підхід – Кабарчук М., Максим Степановський
Відзнака за активність – Зоряна Яросевич
Відзнака за найкраще висвітлення теми - Ілона Чермета

Вітаємо переможців!
Висловлюємо подяку всім учасникам конкурсу, їх батькам, вчителям та керівникам навчальних закладів за активну участь! Хочеться подякувати всім дітям за те, що дали можливість повернутися у таке світле, радісне дитинство. А також велика подяка активним родинам за таку талановиту молодь!
Ми вітаємо переможців і після закінчення карантину, запрошуємо до Палацу культури міста Луцька на майстер клас та вручення дипломів. Про дату і годину зустрічі повідомимо кожному переможцю особисто.