Відбувся міський фестиваль "Різдвяні піснеспіви"

19 січня 2020 року  відбувся традиційний, міський фестиваль «Різдвяні піснеспіви». Метою фестивалю є розвиток та популяризація національних різдвяних традицій, звичаїв і обрядів, пошук нових різдвяних пісенних творів з волинським колоритом, збагачення репертуару творчих колективів та підвищення їх виконавської майстерності.
На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту культури Тетяна Гнатів.

«Різдво в Луцьку – особливе. Адже воно наповнене певним чудом, дійством, несподіванками. Символом міста у період Різдва є різдвяні янголи, і я щиро бажаю: нехай ці янголи огортають вас своїми крилами та супроводжують до наступного року. Я бажаю, аби та зірочка, що засвітилась на небі в час народження Христа, супроводжувала вас у всіх стежках та дорогах життя і берегла. Нехай у ваших душах завжди панує мир і злагода, а в серці оселяться навічно віра, надія і любов», - привітала присутніх Ірина Чебелюк.

У фестивалі взяли участь хорові колективи релігійних громад, творчі колективи установ культури, навчальних закладів, громадських організацій та підприємств міста, родинні колективи. У програмі виступів – колядки, щедрівки, різдвяні дійства, православна хорова музика композиторів-класиків, церковна православна хорова музика, авторські твори на різдвяну тематику. Ведучі фестивалю Вадим Хаїнський  та Тетяна Лець