Відкриття виставки "Гармонія світу" художниці Неллі Гергель

Відкриття виставки художниці, журналістки і просто талановитої жінки Неллі Гергель. Сьогодні зібралися милі її серцю люди, з якими вона хоче розділити радісні хвилини свого життя. 

На виставці представлено більше 40-ка картин, виконаних у техніці пастель, крейдою, вугіллям.

Цитуємо слова Неллі: «Картини написані без великої майстерності і довершеності форм, але все, що Ви бачите перед собою, я малювала щиро і з великою любов’ю. Спасибі, що завітали в мій маленький світ!».

Народилась художниця 17 лютого 1967 року в селищі Торчин Луцького району на Волині.  З 1987-1991 роки успішно навчалася на Київських державних заочних курсах іноземних мов, факультет англійської мови. З 1993 року захопилася живописом, і незважаючи на важку недугу, що скувала руки й ноги, живопис став головною відрадою. В жовтні 1999 р., несподівано для самої себе, Неллі Гергель взялась за перо і написала невелику п’єсу за мотивами української народної казки «Лисичка та Журавель». А з травня 2003 р., в місцевій районній газеті «Слава праці», вела щомісячну ботанічну рубрику «Маківка», в якій розповідала про рослини та квіти рідного краю. Згодом отримала ПОДЯКу від Луцької районної ради, як позаштатному кореспонденту редакції «Слава праці» за активну співпрацю з редакцією та з нагоди професійного свята Дня журналістики.  Нині Неллі є позаштатним кореспондентом газети «Меdia громад». Художні роботи мисткині неодноразово демонструвались в рідному селищі. В 2002-2004 брала участь у збірних виставках, що проходили у Волинському обласному краєзнавчому музеї. Також окремі твори були виставленні у місті Києві.