Відкриття першої персональної виставки картин Анни Тимків

Сьогодні в мистецькому салоні "Артист" відбулося відкриття першої персональну виставки картин молодої лучанки Анни Тимків.
Після тривалих творчих пошуків Анна відзначила для себе особливим, чи не найскладніший жанр образотворчого мистецтва, - портрет. Складність зображення портрета людини полягає у вмінні передати емоційний і душевний стан як художника так і героя картини. Молода художниця свої роботи створює на інтуїтивному, чуттєвому рівні світосприйняття. У полотнах воєдино зливається ритміка фактури, кольору та лінії – подекуди відчуваємо динаміку та підйоми, що одночасно, протиставляються живописному спокою та рівновазі. Можемо відчути, що лінії, фактурність та колорит робіт продиктовані емоціями, роздумами, що супроводжують саме її споглядання.
Привітали юну художницю та висловили свої враження про виставку її бабуся Ольга Юрченко, директор Волинського академічного українського музично-драматичного театру ім .Т. Шевченка Анатолій Глива, Заслужена артистка України Лариса Зеленова, актор Мирослав Музифович, Заслужений журналіст України Василь Федчук.

   

Фото Юрія Войнаровського