Благодійний вечір романсу «І знов весна, і знов надії…»

У суботу, 5 березня, у Палаці культури міста Луцька відбувся благодійний вечір романсу «І знов весна, і знов надії…» за участю солістів-вокалістів та мистецьких колективів. Вартість квитка – 30 грн.

Заради благодійності у рамках концерту виступили народна артистка України Зоя Комарук, народний артист Василь Чепелюк, заслужена артистка Галина Овсійчук, артисти Ірина Малашевська, Леонід Гнатюк, Вікторія Чайка, Ірина Котлицька, Емілія Іванець, Олександр Голощук, народний аматорський оркестр народних інструментів «Волинянка», вокальний гурт «Кралі в коралях» та вокальний квартет «Відлуння».

Всі виручені кошти передані на лікування волинському музиканту, учаснику гурту «Дайте спокій» Сергію Ленартовичу, якому діагностували рак наднирникової залози.
Сергій Ленартович неодноразово виступав на фестивалях, концертах в Луцьку та й за межами і Волинської обалсті, і України, дарував величезну кількість емоцій слухачам, награючи бандерівський джаз. Зараз музикант потребує лікування, яке коштує близько п’яти тисяч євро на місяць.

Кошти можна перераховувати на картку – 4149 6258 0444 7108 Cергій Ленартович.