Концерт "І сталось диво..."

Початок січня — особливий час нагадати людям про місію Ісуса Христа. Тож вкотре новорічно -різдвяний концерт «І сталось диво…» відбувся 8 січня в Палаці культури, який зібрав у залі понад 300 глядачів.
Розпочалася концертна програма з віншування народного аматорського фольклорного гурту «Чачка». Його учасники у властивій їм високопрофесійній манері виконали низку різдвяних колядок та подарували присутнім справжнє відчуття радості свята і надії у завтрашній день.
Діти, молодь і дорослі, поодинці й гуртами, співом та танцями не могли не зворушити присутніх на концерті виконаними творами. Різнобарвну гаму цікавих музичних номерів подарували слухачам народний аматорський ансамбль бального танцю «Юність», учасниця вокальної студії «СолоМрія» Соломія Шолудько, студентка Львівського державного училища культури і мистецтв Тимків Анна, балетна студія «Жизель», народний аматорський ансамбль танцю «Волинянка», зразковий аматорський ансамбль танцю «Волиняночка», народний аматорський ансамбль народної музики «Волиняночка», вокальний аматорський ансамбль «Джерела Волині», зразковий ансамбль сучасного танцю «Фаворит», солісти: Дарина Плотнікова, Лариса Рихлюк та Уляна Томчук. Особливо мелодійно лунали колядки у виконанні вокального гурту «Кралі в коралях».
Девізом свята стали слова, які промовляла ведуча вечора Тетяна Лець: - «І сталось диво, і збулось пророче, бо Діва сина породила! Адже Різдво Христове - свято, яке зцілює нас духовно, наповнює любов’ю наші душі і серця, об’єднує у велику християнську родину.
По завершенню дійства артисти й глядачі спільно виконали колядку "Добрий вечір тобі". Вечір пролетів, ніби мить. Розходились люди з чудовим настроєм, адже радість від народження Спасителя переважає всі негативні емоції і вселяє надію, що новонароджений Христос допоможе нашому народові здобути довгоочікуваний мир в Україні.