Народний аматорський ансамбль бального танцю «Юність»

   

Олена Янчук
Керівник колективу   

Колектив створений у 1975 році .  Організатором та засновником був Григорій Матвійович Куриця. В 1979 році колектив очолила Людмила Іванівна Терехова. В 1980 році ансамблю бального танцю «Юність» присвоєно звання «народний аматорський». 3 1989 року колектив очолює Олена Янчук, колишня учасниця ансамблю.

Ансамбль  з концертними програмами активно виступає в Польщі та Італії. Новим досвідом стала співпраця колективу з духовим оркестром: марші вулицями міст та виконання номерів під живу музику. Зі спільною програмою колективи неодноразово запрошувались на міжнародні фестивалі до Польщі та Франції.

Учасниками народного аматорського ансамблю бального танцю «Юність» є робітники, службовці, студенти, школярі. Серед них спортивні пари, котрі є фіналістами всеукраїнських та міжнародних турнірів, призерами та володарями Кубків та Чемпіонатів України.

За час свого існування колектив підготував різноманітну танцювальну програму. В репертуарі колективу європейські, латиноамериканські та сучасні танці. Колектив  є постійним учасником загальноміських культурно-мистецьких заходів, всеукраїнських та міжнародних молодіжних мистецьких зустрічей. Учасники народного аматорського ансамблю бального танцю «Юність» сповнені творчим натхненням та мистецьким запалом в розвитку та популяризації бального танцю.

У 1993 році при ансамблі «Юність» було створено дитячу студію бального танцю. Викладачами студії були Ольга Шеремета, Олександр Кашевський, Віта Федина, Андрій Богатов. На сьогодні у студії займається понад 150 дітей.

 

Викладачі студії – Анатолій Янчук та Юлія Янчук