Народний аматорський чоловічий хор ветеранів війни та праці «Подвиг»

                                                                                 

Олександр Мізюк                                                                                           Оксана Джига

Концертмейстер заслужений працівник культури України                 Керівник хору 

Колектив створений  у 1980 році. Першим художнім керівником хору був композитор Анатолій Горошко, концертмейстром – Олександр Мізюк. Активістами хору в роки заснування були: М.Савченко, М.Давидюк, М.Жолоб, Б.Ситник, Ю.Пєтунов, М.Шелест, О.Лавренюк, В.Пилипчук. Вони провели значну агітаційну роботу серед фронтових побратимів і перший склад нараховував 60 учасників. Це люди славних героїчних долей, котрі ціною власного життя відстояли мир на землі. Їх згуртувала  сила фронтового  братства, потреба в спілкуванні, участь в громадському житті та любов до пісні. У 1984 році хору  присвоєно звання «народний аматорський».

          Більше 10 років хором керував Анатолій Павлович Горошко, а концертмейстером в той час був Олександр Мізюк.

          З 1991 по 1996 рік – керівник хору заслужений працівник культури України Олександр Андрійович Мізюк.

          В 1996 році колектив очолила Оксана Джига,  концертмейстер Олександр Мізюк.

У складі колективу є ветерани праці, збройних сил, ліквідатори ЧАЕС. Солісти хору: В.В.Лукяненко, І.І.Оніщук, В.І.Овсійчук, М.Ф.Моргун.

Учасники з великим бажанням відвідують репетиції, беруть активну участь в концертах.  І сьогодні учасники хору  – ветерани, об’єднані піснею йдуть до людей. В пісні вони знаходять розраду, духовне звеличення та наснагу. Звучать пісні як про славне українське козацтво, так і про важкі дороги фронтовиків, линуть у їх виконанні популярні твори українських композиторів. Хорові програми доповнюються художнім читанням. З плином часу репертуар хору докорінно змінився.

Хор бере активну участь в культурно-масових заходах  міста та області, веде активну роботу по патріотичному вихованню молоді та підростаючого покоління. Хор брав участь у телевізійній програмі «Сонячні кларнети» (м. Львів), неодноразово був учасником фестивалю патріотичної пісні  в м.Брест. Учасники хору, на запрошення керівників організацій і підприємств,  неодноразово проводять «уроки мужності», бесіди, концерти в школах, військових частинах та громадських організаціях міста.

Тож, дійсно, не старіють душею ветерани, вони дарують людям пісню свого серця.