Зразкова аматорська театральна студія «Бешкетники»


 Вадим Хаїнський
 Керівник,  режисер театралізованих масових заходів та свят Палацу культури міста Луцька

Дитяча театральна студія "Бешкетники" створена у 2015 році при Палаці культури міста Луцька. Ініціатор та засновник Вадим Вікторович Хаїнський.

Акторська майстерність для дітей – це невід’ємна частина загального розвитку та вдосконалення творчої особистості. Навчання дітей проходить змістовно й цікаво і переважно в ігровій формі. Заняття відбуваються у вигляді захоплюючих тренінгів, постановочних робіт, різного роду театральних експериментів, які надають дітям сценічного досвіду, розкутості, майстерності , виступи перед глядачами формують впевненість у собі. В театральній студії малеча навчається слухати, висловлювати свою думку, працювати в колективі,  знайомиться з прекрасним світом мистецтва та опановує навики притаманні справжнім акторам. Окрім участі у виставах діти показують себе як декламатори та ведучі.

Театральна студія веде активну співпрацю з бібліотечними закладами та іншими творчими колективами нашого міста. Багато спільних проектів у співпраці з художницею Олесею Іщук, яка допомагає дітям виготовляти ляльки, декорації, реквізит, костюми, програмки до творчих проектів. Композитор Костянтин Яворський написав музику до вистав "Біда навчить","Грицеві писанки" та інсценізації "Шлях до мрії або шукання сонця". Періодично відбуваються відкриті заняття, показові виступи, майстер класи з акторської майстерності, тощо.

В репертуарі студії лялькова вистава "Пригоди Колобка", "Осіння верстка" поезій Віктора Лазарука"; вертеп "Притча про шлях до Ісуса",  вистава за казкою Лесі Українки "Біда навчить", вистава за оповіданням Олександра Олеся "Грицеві писанки", інсценізація "Шлях до мрії або шукання сонця" за казкою Клави Корецької "Сонячна дівчинка", "Зимова хуга" поетична вистава за творами Волинських письменників, вистава за мотивами українських народних казок "Кобиляча голова", тощо

Театральна студія завжди з радістю приймає нових  учасників та закликає разом змінювати та робити життя кращим , відкриваючи в дітях справжній скарб – талант митця.

Сторінка у Facebook, Instagram