Народний аматорський ансамбль народної музики «Волиняночка»

 Андрій Рихлюк
Керівник колективу

 

 

Колектив створений  у 1996 році. Біля його витоків стояв заслужений працівник культури України Ростислав П’ятачук. У 2004 році колективу присвоєно звання «народний аматорський». З 2001 року ансамбль очолив Олександр Федотов, який ще з 1996 року працював акомпаніатором дитячого ансамблю танцю «Волиняночка». За час роботи в оркестрі О. Федотов здійснив аранжування більше 20 українських пісень і мелодій, якими поповнився репертуар колективу. З 2010 року колективом керує Андрій Рихлюк.

Колектив налічує 7 учасників. За час існування колективу у ньому працювали такі талановиті музиканти як Олександр П’ятачук, Дана та Володимир Царенки, Неля Дужич, Тетяна Фокшей, Іван Макарчик, Сергій Дець, Андрій Ляшук, Олег Пущинський, Оксана Яблончук, Алла Рибачок, Софійка Свист, Адрій Кравченюк, Олександр Ковальчук, Любов Собко, Володимир Шендерук.

В репертуарі колективу – твори  волинського музичного фольклору, які виконуються на автентичних українських музичних  інструментах.

В співпраці з зразковим ансамблем танцю «Волиняночка» колектив постійно бере участь в міських заходах, фестивалях, конкурсах, творчих звітах, святкових концертах, веде активну творчу  діяльність в Україні і за її межами. Ансамбль побував з концертними виступами в багатьох країнах:  Туреччині, Югославії, Польщі, Німеччині, Італії, Словенії, Росії, Сербії, Румунії, Чехії, Угорщині, Естонії, Нідерланди. У 2017 році ансамбль став переможцем Міжнародного фестивалю фольклору в Німеччині.

Репертуар колективу постійно поповнюється новими аранжуваннями та інструментовками танців та пісень.