Мистецький благодійний проєкт "Добротворчість лучанок"

В рамках проєкту відбулися майстер класи, на яких лучанки різних професій, різного віку поринути у мережевний світ витинанки, дали волю фантазії та яскравій творчості і на основі прадавніх символів створили Берегині. Витинанки різняться своєю індивідуальністю, надзвичайно цікаві за стилем виконання та відношенням до дрібних деталей - символів картини.

Роботи цільні, лаконічні та вибудувані в одну серію, що експонувалася в мистецькому салоні "Артист" ( 2 корпус Палацу культури міста Луцька) з18 лютого по 7 березня. Всі охочі мали змогу переглянути виставку унікальних, автентичних, захоплюючих витинанок із образами Жінки-Берегині та на передодні свята придбати їх в онлайн-аукціоні, що відбувався на офіційній сторінці Палацу культури міста Луцька. Всі кошти отримані з продажу передані благодійному фонду «Діти_здорові» та будуть спрямовані на лікування Катрусі Ребрини.
Майстрині, що вкладали всю любов у виготовлення витинанок: Віра Кумановська, Ореста Осійчук, Жанна Лінник, Лариса Новосад, Людмила Натанчук, Тетяна Лець, Лідія Марчук, Ольга Грущук, Юлія Розенгард, Валентина Якимович, Наталія Данильчук, Ольга Андросюк.
У нашому житті незмінним залишається прагнення до мистецтва та прекрасного. Керуючись саме цим принципом, організований мистецький благодійний проєкт "Добротворчість лучанок".
 

“ДОБРОТВОРЧІСТЬ ЛУЧАНОК” – БЛАГОДІЙНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ КАРТИНИ-ОБЕРЕГУ ПРОЙДЕ В ПАЛАЦІ КУЛЬТУРИ НА ПІДТРИМКУ КАТРУСІ РЕБРИНИ

Благодійний проєкт "Добротвочість лучанок" стартував на Волині

У Луцьку підбили підсумки мистецького благодійного проєкту "Добротворчість лучанок"