Теремнівський будинок культури
Місце знаходження
вул. Теремнівська, 59
Телефон
(0332) 25 05 31
Працівники
Євген Шаюк
Євген Шаюк
Засновник хору народної аматорської хорової капели «Злагода», заслужений працівник культури України
Культурно-мистецькі заходи

На базі будинку культури створено любительські клуби “Ветеран” та “Духовність”, вокальні аматорські колективи для дітей та дорослих, гурток художнього слова. Працює народний аматорський хор “Злагода”, керівник – Ігор Баранюк. Будинок культури проводить значну роботу по відродженню народних звичаїв, традицій та обрядів. Тут є традиційним проведення українських вечорниць, свята Водохреща, щедрування та колядування у новорічно-різдвяний період.

Народної аматорської хорової капели «Злагода» 

Засновник хору Євген Шаюк

Заслужений працівник культури України 

Хорова капела «Злагода» створена за ініціативи ветеранів Луцької міської організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів у 1998 році. Засновниками хору були колишні репресовані, депортовані, ветерани війни та праці. Люди, які були патріотами України, української мови та пісні.

Першим художнім керівником і концермейстером був Володимир Сосновський. Під час творчої діяльності керівниками були Богдан Прокопяк, Надія Квашук, концертмейстером Микола Якимчук.

З осені 2001 року колектив очолює досвідчений фахівець своєї справи, заслужений працівник культури України Євген Шаюк, акомпонує Ніна Рибковська. Незмінною ведучою концертних програм хору є Емма Юрченко, яка відмінно володіє  мистецтвом декламатора.

Завдячуючи наполегливій праці керівника колективу у 2003 році постановою колегії управління культури Волинської обласної державної адміністрації за вагомий  внесок у розвиток культури українського народу, високий  рівень та виконавську майстерність хору присвоєно почесне звання «народний аматорський колектив».

З  2008 року хорова капела має базу в Теремнівському будинку культури. Учасники колективу - люди різних професій та посад, але усі фанати пісні, незважаючи на вік беруть участь в репетиціях та концертах. Репетиції та виступи проходять в вільний від основної роботи час.  Капела побувала з концертами як на Волині так і в інших областях України - Івано-Франківській, Житомирській, Вінницькій; в місті Києві,  АР Крим - містах Севастополь, Сімферополь, Джанкой, Алупка. В репертуарі колективу більше 50-ти творів: українські народні, повстанські, стрілецькі та патріотичні пісні. Народна аматорська хорова капела «Злагода» активний учасник  міських та обласних фестивалів, конкурсів, творчих звітів та концертів.

 

 

 

Опис
  • приміщення розраховане на 200 місць;
  • дозвіллєвих об’єктів 3;
  • кіноконцертний зал –1;
  • приміщень для гурткової роботи –2;
  • колективів художньої творчості 6, в яких займається більше 100 учасників.