Клуб «Сучасник»
Місце знаходження
вул. Конякіна,14
Телефон
(0332) 719725
Працівники
Пуц Валерій Петрович
Пуц Валерій Петрович
Завідуючий клубом
Культурно-мистецькі заходи
Опис

При клубі "Сучасник" діє 5 клубних формувань:

- гурт «IRON-CITY»;

- музичний гурт «Лучеськ-бенд»;

- музичний гурт «БУМЕРАНГ»;

- школа брейк-дансу;

- клуб спортивного бального танцю «Art-dence».

Клуб «Сучасник» спрямований розвивати й популяризувати культурне життя 40-го кварталу та міста вцілому. Клуб проводить роботу по організації дозвілля молоді, концертів професійних та аматорських колективів, забезпечує організацію культурно-масових заходів (творчі зустрічі, майстер-класи, вуличні танцювальні батли, концерти, молодіжні вечірки, мистецькі виставки та ін.) Мета клубу виявлення, підтримка та сприяння розвитку молодих талантів, ініціаторів, дослідників та новаторів.

Клуб «Сучасник» потребує реконструкції та модернізації з  метою створення центру сучасних мистецтв для креативної молоді. Ключова ідея – наповнення простору найрізноманітнішими видами сучасного мистецтва.

Концепція модернізації закладу передбачає осучаснення приміщень з їх технічним оснащенням, створення додаткових приміщень закладу, для активізації і розширення меж творчої діяльності.

У клубі на першому поверсі знаходиться кімната для гурткової роботи, яку можливо переобладнати як конференц-зал для проведення малих форм роботи. Фойє другого поверху і східну клітку планується обладнати під виставковий об’єкт для проведення інсталяцій, виставок, бук-кросінгу, арт-перформансів. Основний зал, що знаходиться на другому поверсі планується розмежувати. Сцену переобладнати під кімнату з виведенням ще одного поверху (неповноцінного), що дасть можливість використовувати даний об’єкт, як кімнату для гурткової роботи.  

Для повноцінної та креативної роботи центру необхідною є сцена-трансформер, яку слід обладнати у великому залі, щоб змінювати локації в залежності від тематики і формату запланованих заходів. Сцена при потребі ставатиме столами, кубами, декораціями, тумбами під виставкові експонати, слугуватиме декораціями, які можна буде змінювати під час вистав та презентацій, різних заходів. Зал повинен бути оснащений професійним сценічним світлом, звуковим обладнанням, відео технікою (передбачає організацію студії відеоблогу), обовязковим є кондиціювання повітря (витяжка, кондиціонер).

Новий  арт – центр передбачає проведення молодіжного фестивалю сучасної культури, фестивалю вуличних танців, фестивалю стріт-арту, організацію виступів молодіжних гуртів, проведення молодіжних вечірок …

Окрім роботи в межах приміщення, заклад може здійснювати діяльність за його межами, як на відкритих площах, так і в інших закладах, у співпраці або самостійно, в тому числі в рамках проектної діяльності, та надавати платні послуги в межах чинного законодавства.

Клуб «Сучасник» вбачається простором для інновацій у сфері культурно-мистецького життя міста, базою для формування інтелектуального середовища, зокрема молодіжного, тому реконструкція та модернізація для даного об’єкта є необхідною.