Теремнівський будинок культури

вул. Теремнівська,59, т. 250 531 Директор Музичук Олена Миколаївна

  • приміщення розраховане на 200 місць;
  • дозвіллєвих об’єктів 3;
  • кіноконцертний зал –1;
  • приміщень для гурткової роботи –2;
  • колективів художньої творчості 6, в яких займається більше 100 учасників.

На базі будинку культури створено любительські клуби “Ветеран” та “Духовність”, вокальні аматорські колективи для дітей та дорослих, гурток художнього слова. Працює народний аматорський хор “Злагода”, керівник – заслужений пацівник культури України Євген Пахомович Шаюк. Будинок культури проводить значну роботу по відродженню народних звичаїв, традицій та обрядів. Тут є традиційним проведення Українських вечорниць, свята Водохрещення, щедрування та колядування у новорічно-різдвяний період, молодіжних вечорів.

Народний аматорський хор «Злагода»

Колектив „Злагода” створений ветеранами Луцької міської організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів у 1998 році. Засновниками хору ветеранів були колишні репресовані, депортовані, ветерани війни та праці. Люди, які були патріотами України, української мови пісні українського народу.

У репертуарі хору до 50-ти творів: українські народні пісні, повстанські, стрілецькі, патріотичні, про батька, матір, про батьківщину та любов до них, про любов до рідного слова, рідної мови, рідного краю.