Будинок культури мікрорайону “Вересневе”

вул. Корольова,10, тел. 269 275

  • приміщення розраховане на 320 місць, збудоване у 1964 році, площа – 1100 кв.м. До 2000 р. знаходився у власності Гнідавського цукрового заводу, на цей час – у міській комунальній власності.
  • дозвіллєвих об’єктів – 6;
  • кіноконцертний зал – 1;
  • приміщень для гурткової роботи – 3;
  • колективів аматорської творчості –5, в яких займається близько 110 учасників – народний аматорський хор „Дзвони Холмщини”(керівник – Мирослава Новакович, засновник Олександр Головерса), народний аматорський естрадний оркестр “Мегаполіс” (керівник Юрій Поліщук), дитячий колектив “Весняночки”, вокальний чоловічий гурт “Козацькі старійшини”, танцювальний колектив циган.

Культурно-мистецькі заходи: святкові концерти, тематичні вечори з нагоди державних та релігійних свят, літературно-мистецькі години, виставки робіт майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, молодіжні дискотеки. В приміщенні будинку культури знаходяться бібліотека-філія №3 для дітей та філіал музичної школи №3.

Народний аматорський хор «Дзвони Холмщини»

Колектив «Дзвони Холмщини» створений у 1992 році при обласному ветеранському громадсько-культурному товаристві «Холмщина». Щодо репертуару, то він дуже різноманітний та багатий. Безперечно, що його основу складають українські народні пісні з Холмщини та Підляшшя. Окрім цього, колектив має у своєму творчому доробку твори духовної музики, зразки української та західноєвропейської музичної класичної спадщини, хори волинських композиторів. Більше того, це єдиний в Україні хоровий колектив холмщан, який пропагує пісенні перлини свого отчого краю та збагачує ними всеукраїнську культуру.