Фотовиставка писанок у техніці витинанна графіка Олесі Іщук

У рамках підготовки до Великодніх свят з 31 березня по 22 квітня до Вашої уваги презентуємо фотовиставку писанок у техніці витинанна графіка Олеся Іщук

Традиція українського писанкарства – це давнє і вічно молоде мистецтво, яке вражає своєю художньою довершеністю, багатством сюжетних композицій, неповторністю кольорових гам. Невеличка за розміром, але глибока за змістом, українська писанка несе прадавні символи світорозуміння, поєднує минуле і сучасне, язичницьку віру у відновлення природи і християнську ідею воскресіння Людини – Духу. Мереживо на наших писанках, це не просто набір знаків, прикрас – це символічна мова, якою спілкувалися наші пращури зі Всесвітом. Українці споконвіку вірили в магічну силу писанки і були переконані, що вона приносить щастя, добро, достаток, захищає людей від зла.

Ви матимете змогу побачити творчі роботи, що об’єднали дві давні техніки – витинання та писанкарство. Роботи вирізняються творчим підходом, різноманітністю застосування технік виконання та неймовірною майстерністю.
виставка триває з 31 березня по 22 квітня