Працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення привітали із професійним святом

Працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення привітали із професійним святом

15.03.2019 16:39

Сьогодні у Палаці культури міста Луцька відбулись урочистості до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. На святковий концерт завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, директор департаменту житлово-комунального господарства Юрій Крась, представники обласної влади та працівники житлово-комунальної галузі міста.

 
 
 
 

«Є професії, які можна віднести до категорії «невдячних». Ці професії затребувані тоді, коли виникають проблеми, коли стається якась поломка, завал, обвал і таке інше. Тоді кажуть: «Нам потрібні працівники комунальної сфери».

І найголовніше, що ви завжди приходите вчасно, усуваєте недоліки, ремонтуєте обладнання, відновлюєте постачання енергії. І як би там не було, усі визнають, що сфера комунального господарства у місті – на високому рівні. І це визначається як загальним станом, так і умінням оперативно реагувати на ті виклики, які ставлять перед вами форс-мажорні ситуації», - звернувся до присутніх у вітальному слові Григорій Пустовіт.

 
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення життєдіяльності міста, надання якісних послуг лучанам, а також з нагоди професійного свята Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення кращих працівників галузі нагородили Почесною грамотою міського голови та було оголошено Подяку міського голови.
 
 
 
 

Окрім того, присутніх привітали святковою концертною програмою за участі колективів народної творчості.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради