Новини
Марафон відеопоезії та декламації
Марафон відеопоезії та декламації
22.05.2020 | 17:13

Поки триває карантин і всі сидять у свої домівках ми пропонуємо декламувати поезію! В сьогоденному світі люди прагнуть висловитися не за допомогою друкованих текстів, а дещо інакше. Відео стає таким уже самобутнім каналом, за допомогою якого про поезію чи її автора дізнається набагато більше осіб. В рамах марафону відеопоезії та декламації лунають вірші з глибоким змістом, а відео передає емоції і почуття читців та декламаторів.. Запрошуємо переглянути відео учасників марафону відеопоезії та декламації!
Читати більше
РЕТРОСПЕКТИВНИЙ ПРОЄКТ "З АРХІВНОЇ СКРИНІ" - Тріо бандуристок
РЕТРОСПЕКТИВНИЙ ПРОЄКТ "З АРХІВНОЇ СКРИНІ" - Тріо бандуристок
22.05.2020 | 15:07

Сьогодні пам'ятний день - 22 травня 1861 відбулось перепоховання Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева. Ретроспективний проєкт «З архівної скрині» Палацу культури міста Луцька пропонує переглянути концерт тріо бандуристок до 175-ти річчя Тараса Шевченка. Яскраву сторінку в мистецьку історію народного дому «Просвіта» вписувало тріо бандуристок у складі Ірини Ольшевської, Мирослави Сточанської, Лідії Войнаровської. Їх чарівні голоси, висока майстерність й артистизм незмінно приносили успіх на концертах, святах. В їх ніжних руках бандури були дивострунами, які чарували кожного своєю душещемливою мелодією.
Читати більше
Онлайн-виставка авторських робіт Людмили Сахнюк до Міжнародного дня вишиванки
Онлайн-виставка авторських робіт Людмили Сахнюк до Міжнародного дня вишиванки
21.05.2020 | 12:57

Онлайн-виставка авторських робіт Людмили Сахнюк «І кожен хрестик – частина мого серця» з нагоди Міжнародного дня вишиванки
Читати більше
З Днем вишиванки, Україно!
З Днем вишиванки, Україно!
21.05.2020 | 11:57

Сьогодні вже за традицією відзначається день національної святині – української вишиванки. Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, що об’єднує усіх українців з різних куточків світу.   Вітаємо усіх Вас з цим чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури! Нехай воно зітре кордони й об’єднує українців по всьому світу і в цей день кожен українець згадає своє коріння та історію квітучої, незалежної Батьківщини. Бажаємо кожному миру та непохитної віри у свою Україну, Божого благословення та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої держави.
Читати більше
Народному аматорському чоловічому хору ветеранів війни і праці "Подвиг" - 40 років!
Народному аматорському чоловічому хору ветеранів війни і праці "Подвиг" - 40 років!
15.05.2020 | 09:22

У травні святкує свій 40 річний ювілей високопрофесійний народний аматорський чоловічий хор ветеранів війни і праці «Подвиг», який плекає пісенне багатство нашого народу. Хористи  разом із прекрасною, талановитою керівницею Оксаною Джигою та концертмейстером Заслуженим працівником культури України Олександром Мізюком, впродовж багатьох років радують глядачів своєю творчістю.  Колектив є історичним та унікальним у нашому місті, який зберігає та передає нащадкам українську пісню, дух козацької душі і пам’ять про подвиг попередніх поколінь, які поклали на вівтар своє здоров’я та життя заради щасливого майбутнього нашої країни. Тому він і носить горде ім’я: «Подвиг».
Читати більше
Ретроспективний проєкт "З архівної скрині" Палацу культури міста Луцька
Ретроспективний проєкт "З архівної скрині" Палацу культури міста Луцька
14.05.2020 | 14:37

Ретроспективний проєкт "З архівної скрині" Палацу культури міста Луцька пропонує преглянути: концертну програму фольклорного ансамблю "Передзвін" 1995 року; фестивальні маршрути «Волинянки» 1995р. ; «Нев’янучі барви фольклору»  участь ансамблю танцю та оркестру «Волинянка» в ІІІ Міжнародному фестивалі «Поліське літо з фольклором» м. Владава, Польща, 1993р.
Читати більше
Концерт "Нема цвіту, як маковка, нема роду, як матьонка" з нагоди Дня матері
Концерт "Нема цвіту, як маковка, нема роду, як матьонка" з нагоди Дня матері
10.05.2020 | 12:33

З Вашим святом, Берегині! Сьогодні в Україні відзначають День матері. Мама – слово, яке є першим й найдорожчим на всіх мовах світу, на всіх континентах. Усе скороминуче, і тільки мамина любов - безкінечна й вічна. Нехай очі всіх мам на світі сяють по-особливому, адже їх вітають найрідніші люди в житті – їхні діти. Вашій увазі Палац культури міста Луцька презентує відеоконцерт «Нема цвіту, як маковка, нема роду, як матьонка…»
Читати більше
75 років Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
75 років Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
08.05.2020 | 14:34

 75 років тому в Європі запанував мир. 8 травня 1945 року був підписаний акт про беззастережну капітуляцію нацистської Німеччини.  Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Лихо світового масштабу, що назавжди закарбувалося у пам'яті та історії. Ми уклінно вшановуємо подвиг українського народу, його визначний внесок в перемогу в Другій світовій війні. Ми висловлюємо подяку усім борцям проти нацизму. Наша пам'ять і шана - людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим, – усім загиблим і тим, хто вижив та пройшов крізь кола пекла Другої світової. Через цю війну пройшла кожна українська родина.   Хай мир і злагода панують на нашій землі! Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!
Читати більше
Ретроспективний проєкт "З архівної скрині" - Dixieland Band
Ретроспективний проєкт "З архівної скрині" - Dixieland Band
05.05.2020 | 11:18

Процес становлення джазових традицій у Луцьку відбувся на початку 90-х: Луцькі виконавці грали музику із «Країни Діксі» (південь Штатів), а українські теми мали виразні особливості «новоорлеанського стилю». «Диксиленд бенд» Луцького міського будинку культури під керівництвом талановитого педагога і тромбоніста Андрія Тітяєва дотепер залишається феноменом нашого культурного середовища, а його фонограми стали мотиваційним чинником для послідовників місцевих джазових традицій. Тітяєв Андрій Борисович викладач тодішнього музичного училища, внук волинського композитора Петра Лістовського, з 1994 року керівник ансамблю «Диксиленд бенд», який неодноразово концертував у Польщі (1995, 1997), Росії, Білорусі, були учасниками багатьох джазових фестивалів в Україні. У складі колетиву грали: Андрій Тітяєв, Андрій Войнаровський, Андрій Сухачевський, Григорій Чепелюк, Олександр Крижановський, Ігор Бачинський та інші.
Читати більше
ЛЕГЕНДАРНОМУ ВАСИЛЮ ЗІНКЕВИЧУ – 75
ЛЕГЕНДАРНОМУ ВАСИЛЮ ЗІНКЕВИЧУ – 75
01.05.2020 | 12:15

Сьогодні святкує ювілей народний артист України, лауреат Шевченківської премії, Герой України, почесний громадянин Луцька - Василь Зінкевич! Шановний наш Василю Івановичу! Від колективу Палацу культури міста Луцька прийміть наші щирі вітання з ювілеєм. Мріємо ще не раз почути Ваш чарівний Голос на нашій сцені! Здоров'я Вам і Божого благословення!
Читати більше