Народний аматорський вокальний ансамбль «Джерела Волині»

Галина Цимбалова

Керівник колективу

 

Народний аматорський вокальний ансамбль «Джерела Волині» був створений в січні 2011 року. Із перших днів існування керівником колективу є людина, віддана своїй справі, відмінний акомпаніатор, ініціативний організатор Галина Адамівна Цимбалова, яка вкладає всю душу в підвищення пісенної майстерності колективу.

Створення колективу «Джерела Волині» – це роки наполегливої праці, творчі пошуки, систематичні репетиції, виїзди з концертами, участь у фестивалях, вивчення нових творів.

 На сьогоднішній день до складу колективу входить учасники, яких об'єднала задушевна українська пісня, кожен з яких має певний досвід сценічної роботи в сольних виступах, у складі дуету та інших ансамблевих формах.  Це люди пенсійного віку, різних професій та посад.

Музичний матеріал вокального ансамблю багатий та різноплановий. Репертуар насичений ліричними, жартівливими, танцювальними, повстанськими піснями, обробками народних пісень Волинського регіону, старовинними колядками і щедрівками, а також творами українських класиків та  сучасних композиторів.

З моменту створення і по сьогоднішній день вокальний ансамбль бере активну  участь в культурно-мистецьких заходах міста та області,  веде активну роботу по патріотичному вихованню молоді, тощо.