У центрі Луцька відзначають Міжнародний день захисту дітей

01.06.2019 14:16

Пісенний конкурс та творчі майстер-класи: у центрі Луцька відзначають Міжнародний день захисту дітей

Святкова атмосфера панує сьогодні у центрі нашого міста. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей на Театральному майдані відбувся  заключний гала-концерт телевізійного обласного пісенного конкурсу для школярів “Співай за мрію”.

 
 

З вітальним словом до учасників та гостей заходу звернувся радник міського голови Ігор Поліщук. “Наші діти- це наше майбутнє. Сьогодні вони насолоджуються дитинством, а вже зовсім скоро розбудовуватимуть нашу країну, визначатимуть вектор її розвитку. У Луцьку проживає багато обдарованих дітей. Вони є переможцями багатьох різноманітних мистецьких конкурсів, спортивних змагань та олімпіад різних рівнів. Завдання міської влади- насамперед забезпечити достойні умови для навчання та всебічного розвитку дітей. Щиро дякую усім, хто долучився до організації цього чудового пісенного конкурсу, яких допомагає нашій талановитій молоді розкрити свій творчий потенціал”, -зазначив він.

Також Ігор Поліщук наголосив, що протягом двох років для розбудови та покращення матеріально-технічної бази закладів загальної та позашкільної освіти міста Луцька буде залучено понад 7 млн євро. Це й гранти, і кошти міського бюджету, кошти пільгових кредитів. Окремо Ігор Поліщук висловив вдячність фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” за сотні важливих проектів, реалізованих у школах міста, адже це неоціненний внесок у майбутнє дітей.

 
 
 

До вітань долучилася й перший заступник голови правління фонду “Тільки разом” Лариса Тарасюк, подякувавши лучанам за гостинність, адже на фестивальній сцені два дні поспіль “співатимуть за мрію” чимало гостей з інших міст, містечок та селищ Волині.

 
 
 
 
 

У цей час поблизу головної сцени фестивалю тривало культурно-мистецьке дійство під назвою “Фестиваль ідей для дозвілля дітей”, організоване Палацом культури за підтримки департаменту культури. Майстри народної творчості, вихованці творчих студій показали дітлахам чимало варіантів проведення літніх канікул весело та корисно. Всі присутні отримали   Буклети ідей для дозвілля дітей.

 
 
 
 

В рамках фестивалю презентували проекту «Бібліотека – територія дитинства» Луцької міської централізованої бібліотечної системи. Мета програми – створення умов для організації змістовного дозвілля дітей, творчої самореалізації, забезпечення читацьких потреб, розширення кола спілкування дорослих та дітей, популяризація бібліотеки як найбільш безпечного і корисного місця для перебування дітей у канікулярний період.

 
 

Святкування Міжнародного дня захисту дітей супроводжувалося різноманітними розважальними та пізнавальними заходами, а також виступами дитячих творчих колективів закладів естетичного виховання нашого міста.

 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)