Народна аматорська хорова капела “Посвіт” у Торчині вшанувала загиблих упівців

У Торчині вшанували загиблих упівців

У Торчині вшанували загиблих бійців УПА в роки національно-визвольної боротьби минулого століття. Урочисті заходи відбулись у неділю, 21 жовтня. Про це «ВолиньUA» повідомили організатори.

Центр містечка Торчин, за меморіалом Вічної Слави, розташоване місце, де загони НКВД у часи Другої світової війни вбили та поховали в братській могилі бійців УПА та борців за Україну. З ініціативи депутата Луцької районної ради Марії Пивовар та завдяки свідомим міщанам на місці захоронення встановили символічний пам’ятний знак, де щороку проводять поминальні заходи за Героями УПА.

Розпочалось віче-реквієм з молебної проповіді настоятеля храму святого Стефана УПЦ КП отця Степана. В заходах взяли участь депутати Волинської обласної ради від фракції ВО «Свобода» Сергій Сівак та Юрій Цейко, депутати Луцької районної ради Марія Пивовар, бійців волинського «Легіону Свободи», представників братства ветеранів ОУН-УПА Волиського краю імені полковника Клима Савура, хору «Посвіт» та активістів ВО «Свобода».

Хор «Посвіт» заспівав повстанських пісень, виступив духовий оркестр Торчинської музичної школи, а представники районного будинку школяра підготували вітання. Організатори сподіваються, що наступного року місцева влада та голова містечка Торчин Юрій Кревський не проігнорує, як цього річ, національний захід та долучиться до вшанування полеглих бійців УПА.

https://lutsk.rayon.in.ua/news/100471-u-torchini-vshanuvali-zagiblih-upivtsiv